W forBET zagrasz bez wpłaty!

Jesteś fanem zakładów sportowych, ale nie masz środków, żeby spróbować w nich swoich sił? Nowa oferta powitalna legalnego bukmachera forBET może być właśnie dla Ciebie! 

W forBET zagrasz bez wpłaty!
W forBET zagrasz bez wpłaty!

Bukmacher forBET w krótkim czasie stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, ale nie spoczął na laurach. Od dziś na stronie internetowej oferuje swoim nowym klientom specjalną ofertę powitalną.

Chciałbyś spróbować sił w zakładach bukmacherskich, ale nie masz środków na wpłatę? To już nie problem. W forBET już za samo założenie konta otrzymasz bonus bez depozytu, dzięki któremu za darmo będziesz mógł wypróbować ofertę opisywanego bukmachera!

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i przejść proces weryfikacji, który po podaniu prawdziwych danych osobowych i przesłaniu dwóch skanów dowodu tożsamości jest w zasadzie formalnością. Wszystko to zajmie ledwie parę minut.

Swoista nagrodą za założenie konta w forBET jest freebet o wartości 20 PLN, do wykorzystania w zakładach sportowych w okresie 7 dni od jego zaksięgowania na koncie bukmacherskim.

Przyznana premia przed wypłatą musi zostać jednokrotnie obrócona, poprzez zagranie zakładu o kursie łącznym nie mniejszym niż 2,00!

Jak długo potrwa ta akcja promocyjna? Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy! Tak jest też w tym przypadku. Specjalna oferta powitalna rozpoczęła się o północy 22 listopada, a jej zakończenia zaplanowano na 30. dzień listopada (godzina 23:59).

Nie masz konta w Forbet? Założysz je na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button