Gra na wysokie kursy bukmacherskie

Gra na wysokie kursy to dość popularny system bukmacherski. Czy rzeczywiście jest tak opłacalny, jak niektórym się wydaje? Pora to sprawdzić!

Gra na wysokie kursy
Gra na wysokie kursy

Obstawianie wysokich kursów – czy jest opłacalne?

Bukmacherzy w Polsce zawsze na wiele dni przed ważnym wydarzeniem sportowym mają dla swoich graczy aktualne kursy na mecze. Pozwala to wszystkim typerom na głębsze zastanowienie, na co warto obstawiać i dlaczego.

Gra na wysokie kursy nie jest głupim pomysłem, ale nie każdy ma do niej smykałkę i będzie w stanie na niej zarobić. Na czym właściwie polega? Wbrew pozorom, nie jest to nic szczególnie skomplikowanego.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Cały „myk” polega na tym, by wśród oferty bukmacherskiej znaleźć takie spotkanie, w którym wyraźnie zlekceważono potencjał konkretnego zawodnika bądź drużyny. Bardzo często takie rzeczy zauważa się dopiero w momencie, gdy prześledzimy dokładne statystyki i poważniej zainteresujemy się danymi rozgrywkami.

Da się na tym zarobić? Owszem, bo nawet jeśli uda nam się trafić jeden kupon na trzy, wygrane zazwyczaj rekompensują nam z nawiązką poprzednie porażki.

Oczywiście, ten system bukmacherski ma także swoje wady. Przede wszystkim – nie każdy zna się dobrze na statystykach i ich analizowaniu. Po drugie – przydaje się tutaj spore doświadczenie w obstawianiu.

Warto jednak spróbować tego sposobu na grę, jeśli tylko czujemy się na siłach. Wymagane jest do tego właściwie tylko konto bukmacherskie i nieco pieniędzy na typowanie.

Który legalny bukmacher ma wysokie kursy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie gdyż każde zdarzenie ma swoje kursy i raz STS ma wyższy kurs, a raz na przykład Fortuna. Jednak statystycznie na podstawie wielu wydarzeń sportowych z kilku dyscyplin, które Polscy typerzy obstawiają najcześciej (piłka nożna, tenis, esport) można wywnioskować, że wysokie kursy bukmacherskie najczęściej występują u trzech popularnych firm.

W tych firmach bukmacherskich wysokie kursy bukmacherskie były najcześciej, oczywiście pojawiały się także inne firmy jak Betfan czy Betclic, ale w popularnych dyscyplinach to właśnie tamte firmy pojawiały się najczęściej.

Szukasz wysokich kursów na mecze? Sprawdź na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Polscy bukmacherzy

Back to top button