Gra na wysokie kursy to dość popularny system bukmacherski. Czy rzeczywiście jest tak opłacalny, jak niektórym się wydaje? Pora to sprawdzić!

Gra na wysokie kursy
Gra na wysokie kursy

Bukmacherzy w Polsce zawsze na wiele dni przed ważnym wydarzeniem sportowym mają dla swoich graczy aktualne kursy na mecze. Pozwala to wszystkim typerom na głębsze zastanowienie, na co warto obstawiać i dlaczego.

Gra na wysokie kursy nie jest głupim pomysłem, ale nie każdy ma do niej smykałkę i będzie w stanie na niej zarobić. Na czym właściwie polega? Wbrew pozorom, nie jest to nic szczególnie skomplikowanego.

Cały „myk” polega na tym, by wśród oferty bukmacherskiej znaleźć takie spotkanie, w którym wyraźnie zlekceważono potencjał konkretnego zawodnika bądź drużyny. Bardzo często takie rzeczy zauważa się dopiero w momencie, gdy prześledzimy dokładne statystyki i poważniej zainteresujemy się danymi rozgrywkami.

W forBET zagrasz bez wpłaty!

Da się na tym zarobić? Owszem, bo nawet jeśli uda nam się trafić jeden kupon na trzy, wygrane zazwyczaj rekompensują nam z nawiązką poprzednie porażki.

Oczywiście, ten system bukmacherski ma także swoje wady. Przede wszystkim – nie każdy zna się dobrze na statystykach i ich analizowaniu. Po drugie – przydaje się tutaj spore doświadczenie w obstawianiu.

Warto jednak spróbować tego sposobu na grę, jeśli tylko czujemy się na siłach. Wymagane jest do tego właściwie tylko konto bukmacherskie i nieco pieniędzy na typowanie.

Szukasz wysokich kursów na mecze? Sprawdź na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.