Bonus 500 PLN do Forbet na hokej na lodzie!

Hokejowe mistrzostwa świata w tym roku odbywają się w Słowacji, czyli u naszych południowych sąsiadów. Już teraz możesz zobaczyć, jaki ekstra bonus przygotował Forbet na tę okazję!

Bonus 500 PLN do Forbet na hokej na lodzie!
Bonus 500 PLN do Forbet na hokej na lodzie!

Forbet hokej bonus 2019

Hokej na lodzie nie jest w Polsce wyjątkowo popularną dyscypliną, ale może właśnie mistrzostwa świata 2019 sprawią, iż nieco się to poprawi? Na to pytanie trudno znaleźć odpowiedź już teraz, ale na pewno wiemy, iż Forbet przygotował wyjątkowo ciekawą promocję.

W ramach bonusu na mistrzostwa świata w hokeju każdy gracz może otrzymać do 500 PLN na obstawianie. Nie chodzi tutaj oczywiście o żadne wirtualne sporty, a normalne mecze prawdziwych zawodników!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Bonus pieniężny w Forbet

Promocja Forbet jest aktywna tylko i wyłącznie w trakcie trwania fazy grupowej wspomnianej imprezy w Słowacji. W praktyce to oznacza okres od 10 maja do 21 maja.

Jeżeli chcesz zgarnąć bonus w wysokości 500 PLN, twoim zadaniem jest postawienie każdego dnia trwania promocji co najmniej jednego kuponu z przynajmniej jednym typem na mistrzostwa.

Kurs na kuponie kwalifikacyjnym nie może wynieść mniej niż 1.30. Musisz przy tym mieć na uwadze, że nie musisz grać tylko hokeja, ale także piłkę nożną, koszykówkę i inne.

Interesujesz się bukmacherką? U nas znajdziesz to, czego szukasz, a pewnie i jeszcze więcej. BetClic kod promocyjny, pewne typy, a może coś innego? Mamy coś dla każdego, a wszystkie materiały udostępniamy za darmo! :)


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button