W Etoto cashback 50 PLN na polskie rozgrywki!

W najbliższą sobotę i niedzielę (18 i 19 maja) końca dobiegną rozgrywki nie tylko LOTTO Ekstraklasy, ale też Fortuna 1.Ligi i II ligi. Jeśli szukasz promocji bukmacherskiej na te zmagania, Etoto ma coś, co może Cię zainteresować.

W Etoto cashback 50 PLN na polskie rozgrywki!

Freebet za przegrany kupon

Sprzedaż premiowa „Typuj Naszą” skierowana jest do wszystkich klientów marki Etoto, którzy założyli konto w serwisie online i dokonali na nie przynajmniej dwóch wpłat.

W jej ramach uczestnik bukmachera Etoto może zgarnąć darmowy zakład o równowartości 50 PLN, jeśli kupon, składający się wyłącznie ze zdarzeń dotyczących lig piłkarskich w Polsce, okaże się przegrany.

Kupon online musi składać się co najmniej z dwóch zdarzeń o kursach minimalnych 1,02 każde oraz zostać postawiony za minimum 100 PLN z salda głównego.

WAŻNE! Przed postawieniem zakładu należy „ZAPISAĆ SIĘ” do promocji, a po jego rozliczeniu „ZATWIERDZIĆ” należny freebet 50 PLN w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie.

Darmowy zakład w Etoto

Rejestracja konta w Etoto

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego u opisywanego operatora, który działa w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów? Możesz założyć je w parę minut.

Dzięki niemu możesz zgarnąć freebet 20 PLN już za samo założenie konta i postawić darmowy zakład bez konieczności wpłacania własnych środków.

Wystarczy odwiedzić oficjalny portal bukmachera Etoto i wypełnić formularz rejestracji, gdzie można również wpisać ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE„.

Pakiet na start

To jednak nie wszystko! Na nowych graczy czekają również trzy inne promocje. W sumie można zgarnąć nawet dodatkowe 1 040 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Za pierwszą wpłatę można otrzymać premię 200% do 100 PLN. Za drugą 100% do 900 PLN, a jeśli tak będzie większa niż 40 PLN to również kolejny freebet 20 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button