Totolotek z freebetem na finał Pucharu Hiszpanii!

W sobotę 25 maja rozegrany zostanie wielki finał Pucha Króla, w którym dojdzie do pojedynku FC Barcelony i Valencii CF. Bukmacher Totolotek z tej okazji przygotował ofertę specjalną dla swoich graczy.

Totolotek z freebetem na finał Pucharu Hiszpanii!
Totolotek z freebetem na finał Pucharu Hiszpanii!

Darmowy zakład w Totolotku

Sobotni finał Copa Del Rey to jeden z ostatnich akordów sezonu klubowego 2018/19. W związku z nim legalny bukmacher Totolotek oferuje swoim klientom freebet 20 PLN, który można zgarnąć już za samo postawienie kuponu, który spełnia warunki promocji.

W szczegółach wygląda to tak. Na darmowy zakład mogą liczyć ci gracze, którzy zdecydują się dziś (sobota 25 maja) postawić zakład na pojedynek FC Barcelony z Valencią CF za minimum 50 PLN.

Należny zakład bez depozytu (tylko jeden na gracza bez względu na liczbę kuponów spełniających kryteria) zostanie dopisany automatycznie, a na jego wykorzystanie uczestnik akcji ma 30 dni.

WAŻNE! Otrzymany zakład bez ryzyka musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.

Rejestracja konta w serwisie online

Udział w opisanej powyżej promocji może wziąć każdy użytkownik oficjalnej strony internetowej wskazanego bukmachera, który posiada tam swoje konto online.

Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego w Totolotku? Otworzysz je w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że jesteś pełnoletni i masz po ręką skand dowodu tożsamości.

Proces rejestracji odbywa się online jest całkowicie bezpłatny, a na nowych graczy czekają dedykowane bonusy.

Promocje dla nowych graczy

Każdy nowo zarejestrowany klient może liczyć na darmowy zakład o równowartości 20 PLN już za samo założenie i pełną aktywację konta w serwisie online.

Dodatkowo na nowych graczy czeka tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty. Aktualnie mowa o premii 100% do 1 000 PLN. Zainteresowany?


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button