Jakie premie oferuje popularny bukmacher internetowy?

Czy warto grać w tym podmiocie? Jeśli chodzi o legalność, to zdecydowanie tak. W końcu ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z przepisami. Jeśli sprawa dotyczy bonusów na start, to tym bardziej warto zainteresować się STS. W końcu ta nowoczesna firma bukmacherska zapewnia znakomite warunki na dzień dobry. Przekonaj się poniżej, na co dokładnie możesz liczyć!

Jakie premie oferuje popularny bukmacher internetowy
Jakie premie oferuje popularny bukmacher internetowy

Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Jest to m.in. taka promocja. Bardzo hojna i zarazem prosta do otrzymania. Aby z niej skorzystać, należy w pierwszej kolejności założyć konto. Dobra wiadomość jest taka, że STS rejestracja odbywa się szybko. Dodatkowo cały proces jest intuicyjny. W czasie zakładania konta musisz zadbać o to, by pojawił się odpowiedni STS kod promocyjny (w pierwszym okienku pod numerem telefonu komórkowego). Jest to ważne, ponieważ dzięki temu możesz zainkasować ten bonus. Kolejnym krokiem jest wpłacenie pieniędzy. Depozyty możesz robić przy pomocy wielu nowoczesnych, sprawdzonych metod. Na skutek tego kasa szybko trafi na Twoje konto. A Ty będziesz mógł już skorzystać z tej właśnie promocji na start.

Trzy bonusy i możliwość zainkasowania 1500 PLN

Najlepsze jednak… dopiero przez Tobą. Następnie możesz otrzymać nawet 1500 PLN. Ta promocja powitalna jest rozłożona na trzy części. Wszystko jest związane z depozytami. Masz już konto? Wpisałeś w odpowiednie miejsce STS kod promocyjny? Jak wykonasz trzy następne depozyty, to otrzymasz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN, a na koniec 50% tym razem do 700 PLN. Jak łatwo obliczyć, sumarycznie możesz zainkasować nawet 1500 PLN. Jest to zaś sporo pieniędzy. Liczy się tutaj nie tylko czas. Musisz dokonać depozytów w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Poza tym, aby skorzystać np. z trzeciego depozytu, należy uporać się z obrotami poprzednimi promocjami. Wtedy będziesz mógł dopiero użyć tej właśnie opcji w praktyce.

ZOBACZ: Wysokie kursy bukmacherów

Kolejne 60 PLN za wykonanie sześciu zadań

To nie wszystko. Legalna, hojna firma bukmacherska STS oferuje także dodatkowo 60 PLN. W tym celu należy zaś wykonać kilka prostych zadań bukmacherskich. Są one banalne i nawet osoby początkujące powinny sobie bez problemu poradzić z tym zagadnieniem.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

Back to top button