Bwin – co zrobić przed rejestracją?

Bwin powrócił do polski! Jeden z liderów światowego rynku zakładów wzajemnych pozyskał licencję na działalność na terenie naszego kraju i otworzył się na klientów zamieszkujących jego teren. Zanim jednak tak właściwie założymy u niego swoje konto i rozpoczniemy typowanie, powinniśmy zastanowić się nad tym, jak się do tego odpowiednio przygotować i jak wykorzystać pełen jego potencjał – dla nowych typujących, oczywiście.

Bwin - co zrobić przed rejestracją
Bwin – co zrobić przed rejestracją?

Co warto zrobić przed rejestracją w Bwin?

Zanim jeszcze na dobre rozpoczniemy swoją przygodę z zakładami wzajemnymi u bukmachera Bwin, powinniśmy zadbać o kilka rzeczy. Przede wszystkim dowiedzmy się, co ten bukmacher oferuje na start. Wiele elementów oferty promocyjnej kierowanej wyłącznie do nowych typujących jest dostępne wyłącznie na start, przy zakładaniu konta. Jeśli więc oczekujemy dodatkowych środków, musimy wiedzieć, jakie warunki będziemy musieli spełnić, by je pozyskać.

Drugą rzeczą jest zadbanie o budżet na zakłady. W Bwin bez depozytu daleko nie zajdziemy – ten bowiem pozwala nie tylko obstawiać spotkania sportowe, ale też oglądać transmisje online i korzystać z wielu innych funkcjonalności. Jeszcze przed rejestracją musimy też mieć świadomość, że własne konto w serwisie internetowym bukmachera Bwin rejestracja będziemy musieli zweryfikować poprzez wysłanie mu dokumentu tożsamości – dowodu osobistego w postaci zdjęcia lub skanu. Jeśli nie posiadamy takowego, możemy sobie odpuścić. Bez zweryfikowania konta nie wypłacimy zgromadzonych u bukmachera środków. Nie będziemy też mogli korzystać z jego usług przez długi czas (konto tymczasowe już z samej swojej nazwy działa tylko przez określony, dość krótki czas – weryfikacja w końcu jest więc wymagana).

Rejestracja w Bwin

W Bwin rejestracja została zaprojektowana w taki sposób, by dało się przez nią przejść szybko i bez większych problemów po drodze. Jeśli to jednak nasz pierwszy kontakt z zakładami wzajemnymi, musimy poznać schemat tej właśnie rejestracji. Przedstawiamy go poniżej.

  1. Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera, a następnie znajdujemy przycisk odpowiedzialny za rejestrację. Znajduje się on w górnej części strony internetowej.
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny – postarajmy się, by wypełnić wszystkie dane, a przede wszystkim zadbajmy o ich poprawność. Pamiętajmy, że później będą weryfikowane. W formularzu musimy podać tak dane czysto techniczne (login, e-mail, hasło), jak i te prywatne (PESEL, miejsce zamieszkania, itd.).
  3. Potwierdzamy mail – na nasze mail trafi link aktywacyjny, w który musimy kliknąć. Wtedy też nasze konto będzie aktywne, a my będziemy mogli się na nie zalogować. Pamiętajmy jednak, że będzie to zaledwie konto tymczasowe – konieczna będzie więc jego późniejsza aktywacja.

Jak wskazują dostępne w sieci na temat Bwin opinie, u bukmachera tego warto być czujnym w czasie rejestracji. Wtedy też można mieć pewność, że nie przegapi się oferowanych przez niego promocji, wysokich kursów. Jako że buk dopiero wkroczył na polski rynek, tych jest naprawdę dużo, a te dostępne są obiektywnie bardzo atrakcyjne.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

Back to top button