Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?

Jeżeli bukmacher Fortuna zachęcił cię do swojej oferty, na pewno zastanawiasz się teraz ile trwa weryfikacja nowo otwartego konta w przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna!

Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?
Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?

Fortuna weryfikacja konta

Założenie konta u bukmachera to żaden problem. Zazwyczaj wystarczy wpisać kilka danych na swój temat, a także opcjonalnie podać kod promocyjny. W większości przypadków wymagane są także skany dokumentu tożsamości, które służą do weryfikacji.

Dopiero po tym jak bukmacher zaakceptuje nasze informacje i potwierdzi, że są one zgodne z prawdą, możemy rozpocząć obstawianie. Właśnie dlatego tak wielu graczy pyta się, ile trwa weryfikacja u bukmachera.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu!

Bukmacher Fortuna może pochwalić się naprawdę sprawnym reagowaniem na nowe konta. Średnio wszystko załatwiane jest tutaj w kilka minut, a w szczególnych przypadkach (np. w weekend) – godzinę lub nieco dłużej.

Oczywiście, opisywane przez nas sytuacje dotyczą typowych przypadków, gdzie wszystko jest w porządku. Jeżeli natomiast zarejestrowaliśmy się po to, by w jakiś sposób bukmachera oszukać, raczej nie mamy co liczyć na jego pobłażliwość!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepszym sposobem na to, by przekonać się, jak działa weryfikacja konta Fortuna, jest założenie konta u tego bukmachera. Jest to bardzo proste – wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i wypełnić wniosek.

Fortuna konto tymczasowe bez weryfikacji

Od niedawna bukmacher Fortuna oferuje graczom świetną opcję obstawia meczów bez konieczności weryfikacji konta. Ta opcja to konto tymczasowe, działa ono normalnie jak po weryfikacji konta, z tą różnicą, że mamy 30 dni na jego pełną weryfikację, ale do tego czasu możemy bez przeszkód wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady bukmacherskie z całej oferty bukmachera Fortuna.

Oczywiście wszystkie bonusy i promocje też przysługują graczom, należy tylko pamiętać żeby podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE, który daje dodatkowe korzyści graczom bukmachera Fortuna.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Polscy bukmacherzy

Back to top button