Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?

Jeżeli bukmacher Fortuna zachęcił cię do swojej oferty, na pewno zastanawiasz się teraz ile trwa weryfikacja nowo otwartego konta w przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna!

Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?
Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?

Fortuna weryfikacja konta – jak to zrobić?

Założenie konta u bukmachera to żaden problem. Zazwyczaj wystarczy wpisać kilka danych na swój temat, a także opcjonalnie podać kod promocyjny. W większości przypadków wymagane są także skany dokumentu tożsamości, które służą do weryfikacji, ale i to nie jest konieczność, o czym będzie tutaj jeszcze mowa. Najważniejsze jest na pewno to, że sama weryfikacja konta Fortuna nie jest procesem ani szczególnie skomplikowanym, ani tym bardziej czasochłonnym. Gracze też od razu po zapisaniu się do gry nie muszą od razu potwierdzać swojej tożsamości – mogą najpierw sprawdzić obstawianie w praktyce.

Jeszcze ładnych parę lat temu było tak, że dopiero po tym jak bukmacher zaakceptuje nasze informacje i potwierdzi, że są one zgodne z prawdą, mogliśmy rozpocząć obstawianie. Właśnie dlatego tak wielu graczy pyta się, ile trwa weryfikacja u bukmachera. Nie wszyscy z nich sobie jednak zdają sprawę z tego, że obecnie wszystko wygląda zupełnie inaczej. Nie trzeba od razu przechodzić do „papierkowej roboty”, co jest na pewno znakomitą wiadomością. Nie ukrywajmy, że formalne sprawy zazwyczaj interesują nas najmniej, a każdy chce zawsze jak najszybciej przejść do działania.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Najlepszym sposobem na to, by przekonać się, jak działa weryfikacja konta Fortuna, jest założenie konta u tego bukmachera. Jest to bardzo proste – wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i wypełnić wniosek.

Fortuna konto tymczasowe bez weryfikacji

Od niedawna bukmacher Fortuna oferuje graczom świetną opcję obstawia meczów bez konieczności weryfikacji konta. Ta opcja to konto tymczasowe, działa ono normalnie jak po weryfikacji konta, z tą różnicą, że mamy 30 dni na jego pełną weryfikację, ale do tego czasu możemy bez przeszkód wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady bukmacherskie z całej oferty bukmachera Fortuna.

Oczywiście wszystkie bonusy i promocje też przysługują graczom, należy tylko pamiętać żeby podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: BETONLINE, który daje dodatkowe korzyści graczom bukmachera Fortuna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dlaczego weryfikacja konta u bukmachera Fortuna jest tak istotna? Bo dopiero po niej możliwe jest wypłacanie wygranych pieniędzy. Obstawiać możemy więc bez problemu od razu po rejestracji, ale jeśli nie potwierdzimy swoich danych, nie będziemy mieli możliwości, by po trafieniu typów zlecić wypłatę środków na konto bankowe. Tak musi działać każdy legalny bukmacher w Polsce, ale i ci zagraniczni zawsze dbają o to, by oferować swoje usługi tylko osobom, które według przepisów mogą to robić.

Bukmacher Fortuna - bonus specjalny
Bukmacher Fortuna – bonus specjalny

Jak zweryfikować konto w Fortunie?

Istnieją dwa sposoby na to, by zweryfikować konto u legalnego bukmachera Fortuna. Na każdy z nich gracz ma niespełna 30 dni – to w tym czasie musi potwierdzić swoje dane, by nadal mógł obstawiać po rejestracji. Do momentu załatwienia wszystkich formalności, posiada się tak zwane konto tymczasowe, czyli można już obstawiać, ale za to nie można wykonywać wypłat pieniędzy czy grać za duże pieniądze. Jeżeli tylko nie jesteśmy osobami obstawiającymi po kilka tysięcy złotych, możemy być pewni, że większość ograniczeń w ogóle nas nie dotknie.

📋 Potwierdzenie tożsamości w Fortunie 📋

  1. Przysłanie skanów dokumentów tożsamości
  2. Logowanie na konto bankowe

Najbardziej tradycyjną formą weryfikacji konta u bukmachera internetowego Fortuna jest przysłanie skanu dowodu tożsamości. Służy do tego specjalna zakładka, którą można znaleźć w profilu typerskim. Gdyby się okazało, że już mamy na dysku komputera zdjęcia naszych dokumentów, wszystko załatwimy dosłownie w mgnieniu oka.

To już nie te czasy, kiedy całymi godzinami czekało się na to, by ktoś sprawdził nasz dowód i dał nam zielone światło. Obecnie można spodziewać się ukończenia procesu dosłownie w kilka minut. Oczywiście, w niektórych przypadkach może to trwać nieco dłużej, dlatego też dobrze jest nie zostawiać weryfikacji na ostatnią chwilę. Na szczęście, jest na nią aż 28 dni od zapisania się do gry, więc wystarczająco długo.

Opcja numer dwa może być dla niektórych zaskoczeniem. Trzeba podkreślić, że Fortuna to pierwszy w Polsce bukmacher internetowy, który przygotował dla swoich klientów weryfikację za pomocą usługi mojeID. Polega ona na potwierdzeniu tożsamości poprzez logowanie na konto w banku online. Obecnie usługa ta działa w następujących instytucjach:

  • Bank Pekao
  • Grupa BPS
  • ING
  • Inteligo
  • PKO Bank Polski
  • Getin Bank
  • mBank
  • BOŚ

Jeżeli posiadamy konto w jednym z tych banków, zdecydowanie wygodniejsze będzie dla nas po prostu zalogowanie się na nie przy użyciu dobrze już nam znanych danych. Potwierdzenie informacji o graczu następuje w takiej sytuacji automatycznie i nie trzeba już czekać na „odczytanie” naszych skanów dokumentów.

Fortuna weryfikacja przez bank. Jak to działa i czy jest bezpieczne?

Na każdym kroku uczula się nas, by nie wprowadzać nigdzie naszych danych logowania do konta bankowego. To dobrze, że tak wiele osób ma wątpliwości przed skorzystaniem z takich usług jak właśnie „mojeID” w Fortunie.

Niezweryfikowane konto w Fortunie
Niezweryfikowane konto w Fortunie

Możemy być pewni, że wszystko, co jest proponowane przez Fortune, jest w stu procentach bezpieczne. To firma działająca na terenie naszego kraju i posiadająca odpowiednie zezwolenia, więc może działać tylko tak, jak umożliwia to prawo. Potwierdzenie tożsamości online poprzez bankowość internetową jest niezwykle proste, dlatego też można być pewnym tego, iż wkrótce będzie to zdecydowanie najchętniej wybierana opcja przez typerów.

Minusem jest na pewno fakt, że w Fortunie cały czas jest tylko kilka obsługiwanych banków. Nie zweryfikują się klienci innych instytucji niż te, które zostały przez nas podane powyżej. Oczywiście, można spodziewać się wkrótce rozszerzenia usługi o dodatkowe warianty, ale jest zbyt wcześnie, by mówić o tym, kiedy mogłoby to nastąpić.

Jak dokładnie działa weryfikowanie konta w Fortunie, korzystając z konta bankowego? Po kliknięciu przycisku „mojeID” w odpowiedniej zakładce profilu wybieramy ikonę naszego banku, a następnie logujemy się tak samo, jak zwykle. Ostatni krok jest równie łatwy – kto chociaż raz wykonywał przelew online, poradzi sobie z nim bez problemu.

Problem z weryfikacją na eFortuna.pl. Co robić?

W teorii wszystko załatwia się jak za dotknięciem magicznej różdżki, jednak w praktyce potrafi być z tym różnie, o czym na pewno każdy z nas mógł przekonać się w rozmaitych sytuacjach. Chociaż przy weryfikacji konta bukmacherskiego rzadko kiedy następują komplikacje, mogą się pojawić, dlatego trzeba wiedzieć, co w takiej sytuacji robić.

Najlepszym sposobem jest sprawdzenie w pierwszej kolejności, czy aby na pewno wszystko wykonujemy w odpowiedni sposób. Na stronie www.eFortuna.pl znajdziemy dział z pytaniami i odpowiedziami, który można traktować jako swego rodzaju tutorial. Innym sposobem radzenia sobie w takich okolicznościach jest wysłanie wiadomości do pracowników Biura Obsługi Klienta. Fortuna ma też czat dla graczy i jest to zdecydowanie najszybsza opcja, gdy chcemy uzyskać jakąś pomoc.

mojeID weryfikacja eFortuna.pl
mojeID weryfikacja eFortuna.pl

Przy weryfikacji bankowej nic nie powinno pójść nie tak, chyba że po prostu akurat natrafiliśmy na jakieś problemy techniczne. Nieco gorzej jest przy przysyłaniu skanu dokumentów. Może się okazać, że obraz był nieczytelny, dotarł niekompletny albo „ucięliśmy” jeden z rogów dowodu. To jednak nie jest coś, z czym w ogóle nie można sobie poradzić. Takie sprawy załatwia się momentalnie i najczęściej w ogóle nie jest potrzebna interwencja u pracownika czatu.

Czy można grać w Fortunie bez dowodu?

Sport to dziedzina, którą interesują się nie tylko osoby pełnoletnie. Przecież od najmłodszych lat wpaja się nam ducha rywalizacji, a piłka nożna to przecież taka dyscyplina, której zasady znają dosłownie wszyscy. Nie ma jednak mowy o tym, by u bukmachera grał ktoś, kto jeszcze nie ukończył 18. roku życia. Można w sieci przeczytać o tak zwanym obstawianiu bez dowodu, ale fakty są takie, iż to tylko plotki wyssane z palca. Żaden legalny bukmacher dla niepełnoletnich nie istnieje i istnieć nie będzie, dopóki przepisy będą wyglądać tak, jak obecnie.

Jeżeli pytanie o to, czy można grać w Fortunie bez dowodu weźmiemy do siebie dosłownie, będziemy mogli odpowiedzieć twierdząco, ponieważ można zarejestrować się w Fortunie i nie martwić o to, że trzeba przysyłać skan dowodu od razu. Czas na weryfikację to jednak tylko – albo aż – 28 dni i w tym czasie nie można wypłacać wygranych, a przecież o zdobywanie pieniędzy w obstawianiu chodzi najbardziej.

Bonusy bukmacherskie. Gdzie szybka rejestracja i duże premie?

Obstawianie w Fortunie w internecie
Obstawianie w Fortunie w internecie

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jedna z najbardziej popularnych marek w naszym kraju. Tylko że nie tylko u niej znajdziemy konto tymczasowe, a na start można otrzymać rozmaite bonusy.

Gdzie gra się obecnie najchętniej i dlaczego? Często wybiera się jakąś stronę ze względu na duży bonus powitalny albo łatwość jego odbierania. Na www.STS.pl można odebrać na przykład 100 PLN bez ryzyka tylko za wpisanie przy rejestracji kodu „BETONLINE„.

Nie wiesz, gdzie założyć konto? Możesz sprawdzić, na jakich stronach są dostępne duże bonusy:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

Back to top button