Jeżeli bukmacher Fortuna zachęcił cię do swojej oferty, na pewno zastanawiasz się teraz ile trwa weryfikacja nowo otwartego konta w przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna!

Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?
Bukmacher Fortuna. Ile trwa weryfikacja?

Fortuna weryfikacja konta

Założenie konta u bukmachera to żaden problem. Zazwyczaj wystarczy wpisać kilka danych na swój temat, a także opcjonalnie podać kod promocyjny. W większości przypadków wymagane są także skany dokumentu tożsamości, które służą do weryfikacji.

Dopiero po tym jak bukmacher zaakceptuje nasze informacje i potwierdzi, że są one zgodne z prawdą, możemy rozpocząć obstawianie. Właśnie dlatego tak wielu graczy pyta się, ile trwa weryfikacja u bukmachera.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Fortuna może pochwalić się naprawdę sprawnym reagowaniem na nowe konta. Średnio wszystko załatwiane jest tutaj w kilka minut, a w szczególnych przypadkach – godzinę lub nieco dłużej.

Oczywiście, opisywane przez nas sytuacje dotyczą typowych przypadków, gdzie wszystko jest w porządku. Jeżeli natomiast zarejestrowaliśmy się po to, by w jakiś sposób bukmachera oszukać, raczej nie mamy co liczyć na jego pobłażliwość!

Najlepszym sposobem na to, by przekonać się, jak działa weryfikacja konta Fortuna, jest założenie konta u tego bukmachera. Jest to bardzo proste – wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i wypełnić wniosek.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.