Zakład bez ryzyka – promocja STS!

Tylko do końca dnia, a więc do godziny 23:59 w środę 8 maja, nowi klienci legalnego bukmachera STS mogą zgarnąć tzw. zakład bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka – promocja STS!

Zwrot za debiutancki zakład

Na czym polega tytułowa akcja promocyjna i kto może z niej skorzystać? Otóż jest ona skierowana tylko i wyłącznie do osób, które zdecydowały się otworzyć swoje konto w serwisie online wskazanego bukmachera w dniach 7 maja (od godziny 1:00) do 8 maja (do godziny 23:59). Nie jest to więc promo dla stałych klientów.

Nowi klienci marki STS mogą w jej ramach zgarnąć zwrot stawki za pierwszy zakład online, jeśli ich kupon okaże się przegrany. Aby tak się stało musi zostać spełnionych jeszcze kilka warunków. Nie ma ich wiele:

  • kupon SOLO lub AKO;
  • postawiony z konta depozytowego, a więc za wpłacone środki a nie bonus;
  • wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 12 maja (niedziela).

To w zasadzie wszystko. Warto jednak pamiętać o tym, że cashback 100% zostanie wypłacony w wysokości wkładu pomniejszonego o podatek. W przypadku postawienia 100 PLN taki zwrot wyniesie +-88 PLN. Maksymalna zwrot to 200 PLN.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja konta online w STS

Choć założenie internetowego konta bukmacherskie nie jest specjalnie skomplikowane, to o kilku rzeczach należy wiedzieć. Tą najważniejszą jest informacja, że zakłady bukmacherskie są dozwolone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Tylko takie będą mogły założyć konto online u legalnego bukmachera. W tym celu należy wypełnić formularz na oficjalnym portalu bukmachera STS, w którym wymagane jest wpisanie danych osobowych i dołączenie skanów dowodu tożsamości.

Ponadto można także wpisać kod promocyjny, który uprawnia do otrzymania darmowego zakładu bez depozytu o równowartości 29 PLN. Hasło brzmi: BETONLINE.

Pakiet powitalny

Ponadto w ramach oferty powitalnej, czyli promocji dedykowanej wyłącznie nowy klientom STS, można otrzymać również standardowy bonus od pierwszej wpłaty.

Obecnie jest to premia 100% do maksymalnie 1 000 PLN. Dobrą informacją jest to, że akurat to promo łączy się z opisaną w pierwszej części tekstu ofertą specjalną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button