Freebet 50 PLN od sponsora tytularnego Pucharu Polski!

Już dziś, w czwartek 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie, rozegrany zostanie wielkie finał rozgrywek Totolotek Pucharu Polski 2018/19. Z tej okazji sponsor tytularny rozgrywek przygotował specjalną promocję dla swoich graczy. Zainteresowany?

Freebet 50 PLN od sponsora tytularnego Pucharu Polski!

Darmowy zakład na finał

Wszyscy klienci marki Totolotek, która od tego roku została oficjalnym sponsorem tytularnym zmagań o krajowy puchar mogą dziś zgarnąć darmowy zakład o równowartości 50 PLN. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać tytułowy freebet?

Warunkiem otrzymania wspomnianej powyżej premii jest postawienie w dniu 2 maja (czwartek) zakładu na finałowy mecz Totolotek Pucharu Polski (Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok), przy czym stawka minimalna to 100 PLN.

Otrzymany freebet 50 PLN, jak sama nazwa wskazuje, musi zostać wykorzystany na zakłady sportowe zanim możliwa będzie jego ewentualna wypłata na konto bankowe uczestnika akcji.

Co jeszcze warto wiedzieć o opisywanej promocji? Kurs minimalny zdarzenia musi być większy niż 1,05. Ponadto każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

Otwieranie konta online

Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie konta online u legalnego bukmachera Totolotek. Można założyć je w każdej chwili na oficjalnej stronie internetowej.

Cały proces odbywa się online, a więc bez wychodzenia z domu, i jest całkowicie bezpłatny. Mało tego, na nowych graczy czeka pakiet powitalny, w ramach którego można zdobyć dodatkowe środki na grę.

Oferta na start

Co dokładnie czeka na nowych klientów opisywanej firmy bukmacherskiej? Mowa o bonusach, które sumują się do nawet 1 020 PLN. Pierwszy można otrzymać już za samo założenie i pełną aktywację konta.

To darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Dodatkowo każdy nowy gracz może zgarnąć premię 100% aż do 1 000 PLN za pierwszą wpłatę własnych środków.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button