Tylko o poranku premia od forBET!

Każdego dnia stycznia do godziny 12:00 możesz zgarnąć ekstra premię od legalnego bukmachera forBET! Jak to zrobić? W tym tekście tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Tylko o poranku premia od forBET!
Tylko o poranku premia od forBET!

Akcja promocyjna trwa od 3 do 31 stycznia i jest dostępna dla wszystkich klientów marki forBET. Wystarczy, że posiadasz swoje konto bukmacherskie w tej firmie i już jesteś uprawniony do skorzystania z opisywanej oferty.

Zakłada ona bonus w wysokości aż +14% do wygranych kuponów, które zostały postawione w porannym okienku czasowym, a więc od godziny 6:00 aż do 12:00. Co jeszcze musisz wiedzieć?

  • Aby wziąć udział w promocji musisz dodać specjalne zdarzenie o kursie 1,14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”;
  • kupon musi zawierać minimum 4 zdarzenia;
  • w promocji biorą udział wszystkie kupony przedmeczowe i live;
  • w promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne oraz za środki bonusowe

Co równie ważne, w celu otrzymania należnej premii nie musisz nigdzie się zapisywać, czy zgłaszać. Ominie Cię też pisanie e-maili czy czat z konsultantem. Środki zostaną bowiem dopisane automatycznie przez system.

Uwielbiasz obstawiać o poranki i nie wyobrażasz sobie innego początku dnia, ale nie masz konta w forBET? Nic straconego, w każdej chwili możesz je otworzyć.

Zrobisz to na oficjalnej stronie internetowej marki w zaledwie kilka minut i zupełnie bezpłatnie. Możesz też zgarnąć ekstra bonus, jeśli skorzystać z kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.

Tu otworzysz legalne konto bukmacherskie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button