TOTALbet z ofertą specjalną na Premier League!

Klienci marki TOTALbet w ten weekend mogą liczyć na zwrot połowy stawki, jeśli ich kupon na zmagania w angielskiej ekstraklasie okaże się przegrany. Chcesz poznać szczegóły?

TOTALbet z ofertą specjalną na Premier League!
TOTALbet z ofertą specjalną na Premier League!

Promocja jest aktywna od soboty 12 stycznia do poniedziałku 14 stycznia (godzina 23:59) i zakłada zwrot połowy stawki aż do 200 PLN. Jakie należy spełnić warunki, żeby zakwalifikować się do tej akcji specjalnej? Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym:

  • na kuponie mogą się znaleźć wyłącznie zakłady na 22. kolejkę Premier League;
  • minimalna stawka wynosi 50 PLN;
  • promocja nie dotyczy zakładów specjalnych np. TOTAL BOOST;
  • tylko jeden kupon z okresu 12-14.01.2019 spełniający warunki jest objęty promocją.

Co ciekawe, „Cashback 200 zł na Premier League” dostępny jest nie tylko dla zakładów z oferty przedmeczowej, ale również dla zakładów na żywo, które cieszą się coraz większą popularnością graczy.

Należny zwrot stawki zostanie zaksięgowany na saldzie bonusowym. Uwolnienie go nastąpi w momencie postawienie za trzykrotność otrzymanego cashbacku kuponów składających się z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,20 każdy i łącznym nie mniejszym niż 2,00.

Z opisywanej oferty specjalnej skorzystać mogą wyłącznie klienci marki TOTALbet. Nie masz jeszcze swojego konta? Nic nie szkodzi, możesz je założyć w parę chwil.

Na nowych klientów, czekają pakiet powitalny, w skład którego wchodzą freebet o wartości 25 PLN i bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button