Środa w Totolotku – freebet na siatkarską Ligę Mistrzów!

Jesteś fanem siatkówki, a swoją sportową pasję łączysz z zakładami bukmacherskimi? Legalny bukmacher Totolotek ma coś, co może Cię zainteresować!

Środa w Totolotku - freebet na siatkarską Ligę Mistrzów!
Środa w Totolotku – freebet na siatkarską Ligę Mistrzów!

Siatkarska akcja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym, a więc w środę 16 stycznia. Tego dnia odbywa się dokładnie pięć spotkań Ligi Mistrzów CEV, w tym dwa z udziałem polskich drużyn.

O godzinie 18:00 w siatkarskiej Champions League rozpocznie się pojedynek Trefla Gdańsk z Greenyard Maaseik, a dokładnie dwie godziny później starcie Berlin Recycling Volleys z PGE Skrą Bełchatów.

By zgarnąć opisywany freebet wystarczy postawić za minimum 50 PLN zakład prosty na któreś ze spotkań opisywanych rozgrywek. Minimalna stawka to 50 PLN, a kurs nie może być mniejszy od 1,05.

Bez względu na to, ile gracz obstawi zakładów spełniających warunki, liczyć może na tylko jedną premię od Totolotka. Mowa o darmowym zakładzie o równowartości 20 PLN.

Co ważne, znajdzie się on na internetowych kontach w Totolotku automatycznie bez konieczności wcześniejszego zapisywania się do promocji, czy późniejszego zgłaszania się po odbiór należnego bonusu.

Ekstra premia zostać wykorzystana na zakłady sportowe w przeciągu 30 dni od ich przyznania. Kupon postawiony za freebet musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,50.

Nie masz jeszcze swojego konta w Totolotku? Nic nie szkodzi, bo jego założenie nie trwa więcej niż parę minut, a cały proces odbywa się online i jest bezpłatny.

Na nowych klientów czeka też specjalna oferta powitalna, w skład której wchodzą freebet i bonus od pierwszej wpłaty.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button