Zakopane 2019 – aż dwie promocje w Fortunie!

Od piątku do niedzieli skoczkowie narciarscy rywalizować będą na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Aż dwie promocje z tej okazji przygotował legalny bukmacher Fortuna.

Zakopane 2019 - aż dwie promocje w Fortunie!
Zakopane 2019 – aż dwie promocje w Fortunie!

Pierwsza z nich, zaplanowana na dni 19 i 20 stycznia (sobota i niedziela) dotyczy zakładów na żywo, dzięki którym można zgarnąć w formie bonusu 20 PLN (w punktach FKP)! Jak to zrobić?

Wystarczy we wskazanym powyżej okresie obstawić kupon live za minimum 20 PLN (brutto), na którym znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie z oferty na konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

W grę wchodzą zarówno kupony SOLO, jak i AKO oraz MAXIKOMBI. Zakłady te mogą zostać zawarte poprzez oficjalną stronę internetową marki oraz w jej aplikacji mobilnej. Po spełnieniu warunków bonus zostanie dopisany automatycznie, ale dopiero w dniu 21 stycznia (poniedziałek).

Niezbędne oczywiście jest również posiadania internetowego konta bukmacherskiego. Jeśli jeszcze go nie masz, to powinieneś wiedzieć, że jego założenie trwa zaledwie kilka minut.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna to: BETONLINE<<<

Poza bonusem na zakłady live, Fortuna oferuje swoim klientom również promocję obowiązującą przez cały sezon. Mowa o akcji „Happy Hours na skoki narciarskie”. Na czym polega i jak z niej skorzystać?

Gracze, którzy postawią swoje kupony w odpowiednim oknie czasowym mogą liczyć na wygrane większe aż o 14%, czyli tak naprawdę nie odczują w swojej kieszeni kosztu podatku od zakładów wzajemnych.

W przypadku Pucharu Świata w Zakopanem promocja ta będzie aktywna 20 i 21 stycznia (sobota i niedziela) od godziny 13:00 do godziny 15:00 i ani minuty dłużej!

Ofertą Happy Hours objęte są zakłady z minimum trzema zdarzeniami, wyłącznie z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie i postawione za minimum 20 PLN.

WAŻNE! Niezbędne jest dodanie zdarzenia specjalnego – bonus kursowy Happy Hours, które będzie dostępne we wskazanych powyżej dniach i godzinach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button