Nawet 200 PLN od Totolotka z okazji Blue Monday!

Wyłącznie dziś i tylko do godziny 16:00 klienci marki Totolotek mogą zgarnąć ekstra bonus od depozytu. Co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z dodatkowych środków na grę?

Nawet 200 PLN od Totolotka z okazji Blue Monday!
Nawet 200 PLN od Totolotka z okazji Blue Monday!

Opisywana oferta specjalna powstała z myślą o poprawie humoru w najbardziej depresyjnym dniu w roku, jakim jest podobno poniedziałek 21 stycznia, nazywana z angielska Blue Monday.

To właśnie z tej okazji Totolotek przygotował bonus reload, dzięki któremu gracze tej marki mogą zyskać dodatkowe środki na grę już za samą wpłatę na swoje internetowe konto bukmacherskie.

Trzeba się jednak bardzo śpieszyć, żeby złapać okazję, bo ekstra premię można zgarnąć tylko i wyłącznie dzisiaj (poniedziałek 21 stycznia) do godziny 16:00 i ani minuty dłużej.

Na jaka kwotę mogą liczyć gracze opisywanej marki? Maksimum na 200 PLN, które można zyskać przy wpłacie 200 PLN. mamy tu bowiem do czynienia z bonusem 50% od depozytu.

Minimalna kwota wpłaty, uprawniająca do skorzystania z oferty na Blue Monday, to z kolei zaledwie 20 PLN. osoby, które zdecydują się na taki depozyt otrzymają premię 10 PLN.

Wszystkie środki bonusowe muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe. Jest na to 30 dni. Premię należy obrócić trzykrotnie na kuponach, gdzie znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie o kursie 2,00 lub wyższym.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button