Bonus 50 PLN na finały Australian Open 2019!

Bukmacher Totalbet przygotował bonus 50 PLN z okazji finałów tegorocznego Australian Open. Sprawdź już teraz, co należy zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki!

Bonus 50 PLN na finały Australian Open 2019!
Bonus 50 PLN na finały Australian Open 2019!

Bonus Australian Open

W ofercie marki Totalbet od początku Australian Open można było znaleźć wiele zakładów na mecze tenisowe rozgrywane w Melbourne. Teraz, gdy pora na decydujące starcia, bukmacher zdecydował się przyznać graczom bonus 50 PLN.

Aby otrzymać dodatkowe środki na obstawianie, należy postawić w dniach 25-27 stycznia 2019 przynajmniej dwa kupony za co najmniej 50 PLN. Ważne, by każdy z nich zawierał minimum jeden typ z Australian Open 2019.

Osoby, które chcą otrzymać bonus 50 PLN, muszą się po niego zgłosić po zagraniu dwóch kwalifikacyjnych kuponów. W tym celu wystarczy napisać wiadomość e-mail.

Jak odebrać premię w Totalbet?

Niezwykle istotny jest wymóg mówiący o tym, że kupon brany pod uwagę w promocji nie może być taki sam jak drugi. Uczestnik musi zatem zagrać dwa zupełnie inne zakłady!

Dokonanie rejestracji w Totalbet to bardzo prosta rzecz, do której nie jest nawet wymagany skan dokumentów tożsamości. Jakby tego było mało, marka wprowadziła właśnie do oferty Pay Express Totalbet, czyli wypłaty wygranych realizowane średnio w 8 minut!

Dodatkowe pieniądze znajdą się na kontach odpowiednich osób maksymalnie w ciągu 48 godzin od zakończenia akcji promocyjnej. Pamiętaj, że twoje kupony musza być rozliczone do 28 stycznia do godziny 2, aby pozwalały na zgarnięcie premii.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button