Totolotek i konkurs z wycieczką na Bali!

Bukmacher Totolotek daje graczom możliwość zdobycia wycieczki na Bali. Co należy zrobić, by skorzystać z tej oferty? Poznaj szczegóły na jej temat już teraz!

Totolotek i konkurs z wycieczką na Bali!
Totolotek i konkurs z wycieczką na Bali!

Promocja jest dostępna od 1 lutego 2019 roku do 20 maja. Nie trzeba się w niej rejestrować, ponieważ bierze się pod uwagę każdy kupon zagrany przez klientów Totolotka – zarówno w punktach naziemnych, jak i online.

Co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie?

  • Postaw kupon za dokładnie 6 złotych
  • W promocyjnym kuponie zawrzyj 6 typów z tej samej kolejki Ekstraklasy
  • Prześlij informacje o wygraną kuponie na adres e-mail bukmachera Totolotek
  • Jeżeli znajdziesz się wśród tych, którym udało się wygrać przy największym kursie ogólnym, otrzymasz nagrodę!

Wycieczka na Bali laureatów konkursu odbędzie się w dniach 16-24 czerwca. Pakiet, który można wygrać, zawiera przelot w obie strony, wycieczki fakultatywne, zakwaterowanie oraz częściowe wyżywienie.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły na temat tej promocji, na stronie bukmachera Totolotek znajdziesz regulamin, w którym zawarte są detale dotyczące oferty!

Na łamach naszego portalu często informujemy o promocjach organizowanych przez legalnych bukmacherów. Jeszcze nie tak dawno dostępny był chociażby Totolotek bonus 200 PLN, a obecnie każdy nowo zarejestrowany może liczyć na premię bez depozytu!

Nieważne czy interesuje cię częsta gra, czy jedynie tymczasowa – zawsze należy grać w legalnych portalach bukmacherskich z licencją. Tylko w ten sposób unika się konsekwencji prawnych!

Damy ci znać o każdej istotnej promocji. Musisz tylko wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas powiadomień! :)


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button