Darmowy zakład na start w Etoto!

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi bez wpłaty własnych środków? Legalny bukmacher Etoto ma coś, co może Cię zainteresować!

Darmowy zakład na start w Etoto!
Darmowy zakład na start w Etoto!

Od początku bieżącego miesiąca marka Etoto oferuje swoim nowym graczom zupełnie nową ofertę startową. Pakiet powitalny składy się z aż dwóch freebetów, a także dwóch bonusów od pierwszych depozytów, co na polskim rynku nie zdarza się często.

Trzeba mieć jednak świadomość, że w świecie zakładów bukmacherskich, podobnie jak w życiu, nic co dobre nie trwa wiecznie. Ta akcja specjalna też nie została dana raz na zawsze, więc warto jej się przyjrzeć z bliska od razu.

Tytułowy darmowy zakład można zgarnąć już za samą rejestrację konta na oficjalnej stronie internetowej Etoto. Oczywiście środki na grę o równowartości 20 PLN zostaną przyznane dopiero po pozytywnym przejściu procesu weryfikacji tożsamości, która jest przeprowadzana w oparciu o przesłane skany dokumentu.

WAŻNE! Freebet zostanie zaksięgowany na koncie gracza automatycznie, ale będzie mógł zostać wykorzystany tylko na zakłady sportowe i wyłącznie na urządzeniu mobilnym. Aplikację mobilną można pobrać za darmo na portalu opisywanej marki.

Uważasz, że zasługujesz na więcej niż tylko „marne” 20 PLN? Masz takie prawo. Pakiet powitalny składa się nie tylko z niego. Poza tym na nowych graczy czekają jeszcze:

  • bonus 200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty
  • bonus 100% do 900 PLN od drugiego depozytu
  • freebet 20 PLN, jeśli druga wpłata to minimum 40 PLN

Szczegółowy regulamin „PROMO 1000+40”, w którym znajdują się wszystkie warunki poszczególnych premii na start, dostępny jest na oficjalnym portalu legalnego bukmachera online Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button