Wraca Ekstraklasa, a z nią „Happy Hours” w Fortunie!

Już w piątek 8 lutego – po niespełna dwóch miesiącach przerwy – na ligowe boiska wrócą piłkarze LOTTO Ekstraklasy, a z nimi oferta specjalna Fortuny, legalnego bukmachera online!

Wraca Ekstraklasa, a z nią "Happy Hours" w Fortunie!
Wraca Ekstraklasa, a z nią „Happy Hours” w Fortunie!

Na wstępie należy zaznaczyć, że pierwsza „wiosenna” kolejka polskiej ekstraklasy rozgrywana będzie przez cztery dni, od piątku do poniedziałku (11 lutego), kiedy to na boisko jako ostatni wybiegną zawodnicy Górnika Zabrze i Wisły Kraków (godzina 18:00).

Ekstraklasowe „Happy Hours” Fortuny będą dostępne zdecydowanie krócej, bo tylko przez jedną godzinę podczas każdej serii gier, ale za to praktycznie do końca sezonu 2018/19, którego ostatnie mecze zaplanowano w najwyższej klasie rozgrywkowej na niedzielę 19 maja.

WAŻNE! Opisywana promocja będzie aktywna w każdy ekstraklasowy piątek w godzinach 17:00-18:00 i ani minuty dłużej. Pamiętaj, żeby nie przegapić szansy na wyższe wygrane!

Na wyższe wygrane, bo idea akcji specjalnej polega właśnie na tym, żeby w kieszeni gracza została pełna wygrana. Pełna, czyli niepomniejszona o podatek ryczałtowy od zakładów wzajemnych. Z tego powodu Fortuna dorzuca do zwycięskich kuponów, które spełnią warunki promocji, premię +14%!

Zastanawiasz się jak skorzystać z tej promocji? Już tłumaczymy. Wystarczy dodać bonus kursowy Happy Hours (1.14) do kuponów AKO oraz MAXIKOMBI z minimum 3 zdarzeniami. Zakład taki musi zostać zawarty za minimum 20 PLN.

UWAGA! Happy Hours obowiązują na całą piłkarską ofertę przedmeczową, dostępną, więc nie trzeba ograniczać się wyłącznie do spotkań rozgrywanych w ramach danej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Co ciekawe, opisywana promocja będzie dostępna zarówno we wszystkich Punktach Przyjmowania Zakładów, jak i na oficjalnej stronie internetowej marki, a także w jej aplikacji mobilnej.

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego (iKonto)? Pamiętaj, że możesz otworzyć je w każdej chwili, zupełnie za darmo i bez wychodzenia z domu, bo formularz wypełnisz online.

Podczas rejestracji możesz opcjonalnie wykorzystać też ekskluzywny kod bonusowy, dzięki któremu zyskasz więcej niż przewiduje standardowa oferta powitalna bukmachera. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

Na nowych graczy czeka pakiet składający się z darmowego zakładu o równowartości 20 PLN, zakładu bez ryzyka (100 PLN) i bonusu od pierwszej wpłaty do maksimum 1 000 PLN!

To jednak nie wszystko. Do dyspozycji są też promocje przewidziane dla stałych graczy. W tym dwie związane ze startem rundy wiosennej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button