Esport STS. 15.000 PLN do wygrania za typowanie!

STS od dłuższego czasu związany jest z esportem. Obecnie można u niego skorzystać z promocji, w której do zdobycia jest pula wynosząca aż 15.000 PLN!

Esport STS. 15.000 PLN do wygrania za typowanie!
Esport STS. 15.000 PLN do wygrania za typowanie!

Zakłady bukmacherskie esport

Obstawianie esportu to coraz popularniejsza forma bukmacherskiej rozrywki. W STS znajdziecie bardzo wiele zakładów na turnieje w CS:GO, League of Legends oraz innych popularnych produkcjach.

W chwili obecnej każda osoba zarejestrowana u bukmachera STS może otrzymać część z puli wynoszącej 15.000 PLN. Chodzi głównie o to, by tobie udało się poprawnie wytypować, a innym – nie!

Nagrody trafią do osób, które wskażą na kuponie AKO dokładnie 6 drużyn, jakim uda się awansować z pierwszej rundy MAjora na IEM Katowice.

Promocje bukmacherskie 2019

Kupon promocyjny musi być postawiony za 10 PLN lub więcej. Nie można do niego dołączać żadnych innych typów, poza tymi, jakie wymienione są powyżej.

Bonusowe pieniądze zaksięgowane zostaną na odpowiednich kontach do dnia 20 lutego. Jeżeli zadanie konkursowe uda się wykonać, na przykład, 5 uczestnikom, każdy z nich „przytuli” aż 3000 PLN!

Uwaga! Do promocji wlicza się maksymalnie 50 kuponów postawionych przez danego gracza. Zawsze liczy się chronologia, a nie stawka, suma potencjalnej wygranej itp.

Nie jesteś jeszcze internetowym graczem STS-a? Jeżeli chcesz, możesz to zmienić nawet i teraz. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz online i podasz w nim kod promocyjny „BETONLINE„, który pozwala na zdobycie bonusu bez depozytu w wysokości 27 PLN oraz 1000 PLN za pierwszą wpłatę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button