+14% od Totolotka na Ligę Mistrzów!

Przed nami cztery pierwsze mecze 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane już w najbliższy wtorek i środę (12-13 lutego). Totolotek z tej właśnie okazji przygotował ofertę specjalną.

+14% od Totolotka na Ligę Mistrzów!
+14% od Totolotka na Ligę Mistrzów!

Mowa o świetnie znanej klientom marki akcji „Gram Grubo”, dzięki której można zgarnąć wygrane powiększone aż o 14%. Sprowadza się to do tego, że bukmacher de facto pokrywa koszt podatku od zakładów wzajemnych. Z tym, że trzeba spełnić oczywiście określone warunki. O tych jednak za chwilę.

Trzeba bowiem przypomnieć, że promocja ta jest dedykowana klientom Totolotka, więc żeby wziąć w niej udział w Internecie, należy założyć swoje darmowe konto bukmacherskie na oficjalnym portalu marki.

Ci, którzy już je mają muszą spełnić kilka regulaminowych wymogów, żeby ich zakłady zostały objęte promocją na europejskie puchary, pozwalającą myśleć o większych wygranych. Nie ma ich wiele.

Kupon musi zostać postawiony za minimum 20 PLN i składać się wyłącznie ze zdarzeń o kursach 1,06 lub wyższych. Łączny kurs kupony nie może być mniejszy od 2,00 i musi się na nim znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na Ligę Mistrzów lub LE.

Ważne! W dniu rozgrywania spotkań Ligi Mistrzów (wtorek i środa) musi to być zdarzenia z tych właśnie rozgrywek. W dniu zarezerwowanym na Ligę Europy (czwartek) musi ono dotyczyć zmagań w ramach tej imprezy.

Każdy uczestnik akcji, w trakcie jej obowiązywania, może zyskać więcej niż jedną premię bowiem wszystkie kupony spełniające warunki będą objęte promocją, a nie tylko pierwszy z nich, jak to czasem bywa.

Na nowych klientów, poza opisywanym bonusem, czeka też pakiet powitalny z darmowym zakładem i premią od depozytu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button