STS bonus bez wpłaty. Aktualny kod promocyjny!

STS nowym graczom oferuje bonus bez wpłaty. Wpisując specjalny kod promocyjny, można otrzymać na pierwsze obstawianie meczów aż 27 PLN za darmo!

STS bonus bez wpłaty. Aktualny kod promocyjny!
STS bonus bez wpłaty. Aktualny kod promocyjny!

STS darmowy bonus

Chcesz obstawiać mecze w STS, nie wychodząc z domu albo robiąc to z dowolnego miejsca z dostępem do internetu? Konto typerskie to coś, co powinno przypaść ci do gustu! A teraz na dzień dobry nowi gracze mogą liczyć na bonus bez depozytu!

Ile dokładnie wynosi premia na start? Jest to aż 29 PLN, które można odebrać i wykorzystać na obstawianie meczów online.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wchodząc na oficjalną stronę bukmachera STS, nie znajdziemy informacji o tym bonusie. A wszystko dlatego, że opisywany przez nas STS bonus bez depozytu jest dostępny tylko dla osób, które posiadają nasz kod promocyjny!

Warunek jest jeden – kod na bonus, który brzmi „BETONLINE„, trzeba wykorzystać podczas rejestracji u bukmachera. W innym czasie nie ma takiej możliwości, a tym samym nie da się otrzymać darmowych środków na obstawianie.

Jak założyć konto w STS?

Zakładanie konta w STS jest bardzo proste i wystarczy poświęcić mu kilka wolnych minut. Poniżej prezentujemy poradnik, który przedstawia to, jak wygląda rejestracja online.

Uwaga! Bukmacher nie wymaga weryfikacji danych od razu po dokonaniu rejestracji. Do obstawiania można dzięki temu przystąpić już w ciągu minuty od pierwszego uruchomienia strony!

Tak odbiera się bonus w STS. ZOBACZ VIDEO:
⬇️⬇️⬇️

STS to legalny bukmacher, dlatego gra u niego jest bezpieczna i zgodna z obowiązującymi w Polsce przepisami. Jeżeli do tej pory grałeś tylko w punktach stacjonarnych, dość szybko poczujesz różnicę w porównaniu z obstawianiem online!

Uwaga! Kod promocyjny STS nie jest wymagany, jednak bez niego nie można zgarnąć bonusu powitalnego na start. Tylko więc od ciebie zależy, czy otrzymasz na początku pakiet 29 PLN bez depozytu i 1200 PLN za wpłatę czy też nie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button