STS nowym graczom oferuje bonus bez wpłaty. Wpisując specjalny kod promocyjny, można otrzymać na pierwsze obstawianie meczów aż 27 PLN za darmo!

STS bonus bez wpłaty. Aktualny kod promocyjny!
STS bonus bez wpłaty. Aktualny kod promocyjny!

STS darmowy bonus

Chcesz obstawiać mecze w STS, nie wychodząc z domu albo robiąc to z dowolnego miejsca z dostępem do internetu? Konto typerskie to coś, co powinno przypaść ci do gustu!

Przy zakładaniu konta u bukmachera STS można otrzymać bonus bez wpłaty w wysokości 27 PLN. Standardowo nie jest on dostępny dla wszystkich, a tylko dla osób, które wpiszą specjalny kod promocyjny.

Warunek jest jeden – kod na bonus trzeba wykorzystać podczas rejestracji u bukmachera. W innym czasie nie ma takiej możliwości, a tym samym nie da się otrzymać darmowych środków na obstawianie.

Jak założyć konto w STS?

Zakładanie konta w STS jest bardzo proste i wystarczy poświęcić mu kilka wolnych minut. Poniżej prezentujemy poradnik, który przedstawia to, jak wygląda rejestracja online:

STS to legalny bukmacher, dlatego gra u niego jest bezpieczna i zgodna z obowiązującymi w Polsce przepisami. Jeżeli do tej pory grałeś tylko w punktach stacjonarnych, dość szybko poczujesz różnicę w porównaniu z obstawianiem online!

Uwaga! Kod promocyjny STS nie jest wymagany, jednak bez niego nie można zgarnąć bonusu powitalnego na start. Tylko więc od ciebie zależy, czy otrzymasz na początku pakiet 27 PLN bez depozytu i 1000 PLN za wpłatę czy też nie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
02