Bukmacher Betfan posiada już swoją stronę internetową. Jak odbywa się logowanie do tego portalu do obstawiania wydarzeń sportowych?

Bukmacher Betfan logowanie
Bukmacher Betfan logowanie

Legalny bukmacher Betfan jako jedenasty w naszym kraju uzyskał zgodę na prowadzenie działalności w Polsce. W przeciwieństwie do niektórych marek działających w PL, jest to całkowicie rodzima firma bez żadnych powiązań z zagranicznymi spółkami.

Mimo że graczy interesuje Betfan logowanie, na ten moment nie jesteśmy w stanie opowiedzieć więcej o tej kwestii. Bukmacher posiada swoją stronę internetową, jednak nadal nie jest ona uruchomiona w stu procentach, a gracze nie mają możliwości dokonywania rejestracji.

BetClic legalny w Polsce czy nie?

Nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy strona internetowa Betfan. Może to nastąpić jeszcze w roku 2018, a może także nieco później. Przedstawiciele marki na ten moment nie przedstawili żadnych konkretów w sprawie planów na przyszłość.

Pewne jest tylko jedno – Betfan Polska posiada licencję na okres 6 lat i na pewno w tym czasie będzie prowadził działalność. A jak będzie później? Jeszcze jest za wcześnie, by o tym pisać.

Oczywiście, już teraz możecie umożliwić sobie obstawianie meczów przez internet. W tym celu wystarczy dokonać rejestracji u innego legalnego bukmachera. Ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE” można w tym momencie wpisać na stronie najpopularniejszego bukmachera w Polsce – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.