Bukmacher Betfan logowanie

Bukmacher Betfan posiada już swoją stronę internetową. Jak odbywa się logowanie do tego portalu do obstawiania wydarzeń sportowych?

Bukmacher Betfan logowanie
Bukmacher Betfan logowanie

Legalny bukmacher Betfan jako jedenasty w naszym kraju uzyskał zgodę na prowadzenie działalności w Polsce. W przeciwieństwie do niektórych marek działających w PL, jest to całkowicie rodzima firma bez żadnych powiązań z zagranicznymi spółkami.

Mimo że graczy interesuje Betfan logowanie, na ten moment nie jesteśmy w stanie opowiedzieć więcej o tej kwestii. Bukmacher posiada swoją stronę internetową, jednak nadal nie jest ona uruchomiona w stu procentach, a gracze nie mają możliwości dokonywania rejestracji.

BetClic legalny w Polsce czy nie?

Nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszy strona internetowa Betfan. Może to nastąpić jeszcze w roku 2018, a może także nieco później. Przedstawiciele marki na ten moment nie przedstawili żadnych konkretów w sprawie planów na przyszłość.

Pewne jest tylko jedno – Betfan Polska posiada licencję na okres 6 lat i na pewno w tym czasie będzie prowadził działalność. A jak będzie później? Jeszcze jest za wcześnie, by o tym pisać.

Oczywiście, już teraz możecie umożliwić sobie obstawianie meczów przez internet. W tym celu wystarczy dokonać rejestracji u innego legalnego bukmachera. Ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE” można w tym momencie wpisać na stronie najpopularniejszego bukmachera w Polsce – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button