Bukmacherzy z zagranicy często kojarzą się graczom z szarą strefą. Pora odpowiedzieć na pytanie, czy BetClic legalny jest w Polsce czy nie!

BetClic legalny w Polsce czy nie?
BetClic legalny w Polsce czy nie?

Betclic Polska licencja

Pod koniec września 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej spółce z Malty o nazwie BEM Operations Limited. Za tą nie dla wszystkich znaną nazwą kryje się operator takich marek jak BetClic. 

Oznacza to, że BetClic w Polsce może przyjmować zakłady online i działać jednocześnie zgodnie z prawem. Oczywiście, wraz z koncesją przyjął na siebie obowiązek odprowadzania stosownych podatków.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy BetClic w Polsce wystartuje. Być może będzie to miało miejsce na dniach, a może znacznie później. Wiadomo tylko tyle, że strona do obstawiania jest przygotowywana w taki sposób, by była dostosowana do przepisów w naszym kraju.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic popularny bukmacher w Polsce

Gracze są bardzo optymistycznie nastawieni w kwestii marki BetClic, ale na ten moment trudno przewidywać, czy rzeczywiście bukmacher planuje poważną ofensywę na polskim rynku. Tego typu sprawy będą jasne dopiero po tym, jak będzie miał miejsce oficjalny powrót tej marki. Zakłady bukmacherskie Betclic są bardzo popularne w Polsce, dlatego tak wielu graczy czeka z utęsknieniem aż te bukmacher ruszy ze swoją ofertą zakładów.

„Chyba każdy kto grał u bukmachera Betclic kilka lat temu wie jak jest doskonały i na tle innych bukmacherów się wyróżnia. Czekam aż wystartuje i pokaże innym legalnym kto tu rządzi.” – opinia z forum etypy.pl

Na szczęście, BetClic to tylko jedna z opcji. Bardzo dobrą ofertę na ten moment znajdziecie, między innymi, na www.Totalbet.pl. Podczas rejestracji można zgarnąć bonus bez depozytu i nie tylko!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic legalny w Polsce czy nie?
5 (100%) 3 votes