Bukmacherzy z zagranicy często kojarzą się graczom z szarą strefą. Pora odpowiedzieć na pytanie, czy BetClic legalny jest w Polsce czy nie!

BetClic legalny w Polsce czy nie?
BetClic legalny w Polsce czy nie?

Pod koniec września 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało zgodę na prowadzenie działalności bukmacherskiej spółce z Malty o nazwie BEM Operations Limited. Za tą nie dla wszystkich znaną nazwą kryje się operator takich marek jak BetClic. 

Oznacza to, że BetClic w Polsce może przyjmować zakłady online i działać jednocześnie zgodnie z prawem. Oczywiście, wraz z koncesją przyjął na siebie obowiązek odprowadzania stosownych podatków.

Polacy grają, LvBET zwiększa wygrane!

Nie wiadomo dokładnie, kiedy BetClic w Polsce wystartuje. Być może będzie to miało miejsce na dniach, a może znacznie później. Wiadomo tylko tyle, że strona do obstawiania jest przygotowywana w taki sposób, by była dostosowana do przepisów w naszym kraju.

Gracze są bardzo optymistycznie nastawieni w kwestii marki BetClic, ale na ten moment trudno przewidywać, czy rzeczywiście bukmacher planuje poważną ofensywę na polskim rynku. Tego typu sprawy będą jasne dopiero po tym, jak będzie miał miejsce oficjalny powrót tej marki.

Na szczęście, BetClic to tylko jedna z opcji. Bardzo dobrą ofertę na ten moment znajdziecie, między innymi, na www.Totalbet.pl. Podczas rejestracji można zgarnąć bonus bez depozytu i nie tylko!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic legalny w Polsce czy nie?
5 (100%) 2 votes