Polacy grają, LvBET zwiększa wygrane!

Przed reprezentacją Polski w piłce nożnej ostatnie w tym roku mecze międzypaństwowe. Z tej okazji legalny bukmacher LvBET przygotował specjalną ofertę promocyjną!

W najbliższych dniach Biało-Czerwoni zmierzą się w meczu towarzyskim z Czechami (15 listopada) i spotkaniu Ligi Narodów UEFA z Portugalią (20 listopada), a firma LvBET z tej okazji zwiększy wygrane aż o 14%. To więcej niż wynosi obecny w Polsce podatek od gier i zakładów wzajemnych, którym obciążane są nasze kupony!

Udział w dedykowanej akcji promocyjnej nie wymaga wcześniejszego zapisania się do niej. Wystarczy tylko spełnić określone w regulaminie warunki, a system zakwalifikuje nas automatycznie.

Jakie to warunki? Powiększone o 14% zostaną tylko wygrane na kuponach obstawionych przez aplikację mobilną. Wszystkie inne, zawarte za pośrednictwem strony internetowej czy jej wersji mobilnej, nie biorą udziału w promocji!

Akcja bonusowa będzie aktywna od dwóch godzin przed potyczkami podopiecznych Jerzego Brzęczka (15 listopada od 16:45 i 20 listopada od 18:45) aż do zakończenie meczów z Czechami i Portugalią. Zakłady zawarte poza tym okienkiem czasowym nie będą mogły liczyć na dodatkowe 14%.

We wspomnianym powyżej czasie nie będzie trzeba typować jedynie zakładów z oferty dotyczącej spotkań Biało-Czerwonych. Możliwe jest obstawianie zdarzeń dotyczących również innych pojedynków towarzyskich i w ramach Ligi Narodów UEFA.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button