Kto jest lepszy? LV BET kontra Noblebet!

Zastanawiasz się, gdzie założyć konto? Czy warto to zrobić na stronie lvbet.pl? A może lepszym wyborem będzie Noblebet? Czym wyróżniają się te firmy bukmacherskie? Jakie promocje są przez nie oferowane dla nowych (i nie tylko) Klientów?

Najważniejsze informacje   o tych bukmacherach

Przede wszystkim zarówno lvbet.pl, jak i noblebet.pl są legalnymi bukmacherami. Jedni i drudzy posiadają zatem stosowne dokumenty do tego, by zgodnie z polskim prawem oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Dzięki temu możesz tam swobodnie założyć konto i wygrywać pieniądze. Możesz to robić w 100% legalnie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Okazuje się, że obie te firmy bukmacherskie przygotowały dla nowych Klientów wiele atrakcji. Jeśli zarejestrujesz się w LV BET, to możesz liczyć na hojny pakiet powitalny. Wszak do Twojej dyspozycji jest… 3333 PLN. Warto zauważyć, że pieniądze możesz otrzymać za wykonywane depozyty. Przy pierwszej wpłacie do zgarnięcia jest 2000 PLN. Przy drugiej dwa razy mniej. Dodatkowo ten właśnie bukmacher oferuje zakład bez ryzyka (333 PLN). Nie brakuje promocji także dla stałych userów. Dotyczących np. Euro 2020. Do wygrania jest zaś nawet… 100 000 PLN. Musisz tylko wytypować dokładne wyniki reprezentacji Polski na Euro 2020. A może chcesz zagrać spotkania pierwszej kolejki tego turnieju (1×2)? Jeśli będziesz skuteczny na tym polu, to możesz wygrać nawet 50 000 PLN. Aby tak się stało, należy wytypować dokładnie wszystkie 12 meczów pierwszej serii gier na Euro 2020. Zachęcamy do śledzenia zakładki z promocjami, bo oferta jest wyjątkowo bogata.

Na co możesz się jeszcze zdecydować? Oferta na stronie internetowej noblebet.pl także jest hojna. Co mogą otrzymać nowi użytkownicy? To nawet 2000 PLN. W tym przypadku także jest to podzielona na kilka faz. Wpłacając pierw szy depozyt możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. Bonus od drugiego depozytu wynosi 50% (aż do 600 PLN). To nie wszystko. Możesz bowiem uzyskać bonus od trzeciego depozytu w wysokości 100% do 200 PLN (na sporty wirtualne). Poza tym ten bukmacher internetowy oferuje m.in. LUKSUSOWE AKO+. Dzięki temu Twoje ewentualne wygrane mogą być sporo wyższe. Wystarczy tylko zagrać kupony spełniające warunki promocji. Nie da się ukryć, że to tak naprawdę tylko część oferty tego buka. Możesz bowiem swobodnie wybrać szereg innych promocji, które na pewno przypadną Ci do gustu. Zainteresowany? W takiej właśnie sytuacji warto odwiedzić noblebet.pl.

Dodatkowe opcje przygotowane przez LV BET i Noblebet

Czym jeszcze cechują się te firmy hazardowe? Na pewno nie będziesz narzekać na ofertę. Wszak jest ona bogata. Możesz swobodnie grać sporty popularne i te niszowe (przed rozpoczęciem wydarzeń oraz w trybie na żywo). Opisywani bukmacherzy online oferują także m.in. cash-out. O co tutaj chodzi? Dzięki tej funkcji możesz wcześniej wycofać kupon. Trafiłeś cztery wydarzenia na pięć? Obawiasz się, że ostatni typ może jednak nie wejść? W takiej sytuacji masz okazję zgarnąć nieco mniejszą stawkę (bez czekania na wynik ostatniego spotkania). Na pewno wygrasz, a przy okazji zaoszczędzisz czas i nerwy.

Podsumowanie

Naszym zdaniem, warto zarejestrować się w obu tych firmach bukmacherskich. Są one bowiem legalne, zapewniają dobre promocje i atrakcyjną ofertę. Nie brakuje też wielu funkcji ułatwiających granie.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

Back to top button