Czy liga francuska jest łatwa do obstawiania?

Każdy typer poszukuje rozgrywek, które będą najlepsze do grania. Czy liga francuska to dobry wybór dla początkujących albo osób zainteresowanych dużymi wygranymi?

Czy liga francuska jest łatwa do obstawiania?
Czy liga francuska jest łatwa do obstawiania?

Ligue 1 obstawianie online – odpuścić czy grać?

Ligue 1 to na pewno nie rozgrywki, o których w Polsce przeczytamy sporo świeżych informacji. Jeżeli chcemy stawiać nie tylko na mecze PSG, będziemy musieli liczyć się z tym, że polskie źródła szybko okażą się niewystarczające. W takim przypadku potrzebna jest znajomość języka, najlepiej francuskiego, a to dla wielu spora przeszkoda.

Samo czytanie newsów to, oczywiście, tylko jeden z kroków do dobrego obstawiania. Kolejnym może być chociażby szukanie typów bukmacherskich. Z tymi też rewelacyjnie nie jest, ale w portalach branżowych zawsze się znajdzie coś, co można sprawdzić we własnym zakresie i ewentualnie postawić.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Żaden typer nie powinien odpuszczać sobie obstawiania tylko dlatego, że coś może nie pójść po jego myśli. To naturalne i w przypadku Ligue 1 jest dokładnie tak samo.

Jak obstawiać ligę francuską, by trafiać swoje typy?

Nie ma złotej metody, która gwarantowałaby nam sukces w każdych okolicznościach. Zawsze trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem, a jednocześnie zaryzykować wtedy, gdy istnieją ku temu pewne przesłanki.

Dzięki temu, że w lidze francuskiej mamy kilka zespołów klasy europejskiej, w każdej kolejce znalezienie faworytów nie jest niczym trudnym. Nie da się jednak grać tylko na ich zwycięstwa, ponieważ kursy często są dość niskie i nie dają zarobków, które byłby w stanie kogokolwiek zadowolić.

Przy obstawianiu Ligue 1 dobrze jest zerkać na zakłady na liczbę goli, żółtych kartek, handicapy oraz undery i overy na rzuty rożne. Takie zakłady w tym przypadku mają spore szanse powodzenia, o ile tylko dodamy je do kupony dzięki odpowiedniej analizie.

Ligue 1 obstawianie u bukmachera
Ligue 1 obstawianie u bukmachera

Gdzie obstawiać mecze? Liga francuska – zakłady online i darmowe transmisje!

Liga francuska dostępna jest u każdego legalnego bukmachera działającego w naszym kraju. Tyle że jedynie niektórzy poza samymi zakładami oferują też coś więcej – promocje czy darmowe transmisje wideo.

Obecnie Ligue 1 obejrzymy za darmo i obstawimy live na stronach www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl. Każdy z tych bukmacherów jest legalny, a na dobry początek oferuje bonus bez depozytu!

Przy zakładaniu konta w STS można dostać 29 PLN bez depozytu, nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a formularz rejestracyjny jest na www.STS.pl.

Fortuna też pokazuje mecze Ligue 1 online za darmo. Zapisać się do tego bukmachera możemy na www.eFortuna.pl, a kod promocyjny w tym przypadku to słowo „BETONLINE„. Pakiet powitalny dla nowych graczy to 20 PLN bez depozytu, do 2000 PLN przy wpłacie numer jeden oraz zakład bez ryzyka 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button