Bonus mobilny w STS!

Już w niedzielę reprezentacja Polski rozegra drugi mecz eliminacji UEFA EURO 2020. Z tej okazji oficjalny sponsor naszej drużyny, legalny bukmacher STS przygotował dla swoich graczy specjalną promocję – bonus mobilny o wartości 40 PLN! Zainteresowany?

Bonus mobilny w STS!
Bonus mobilny w STS!

Mobile bonus w STS

Już na wstępie należy zaznaczyć, że tytułowa oferta specjalna dedykowana jest wyłącznie osobom, które w okresie trwania akcji (22-24 marca) pobrały po raz pierwszy aplikację mobilną bukmachera lub zdecydowały się ją zainstalować w tym terminie, grając wcześniej jedynie poprzez stronę internetową marki

Tym samym nie jest to niestety promocja dla klientów, którzy posiadali oprogramowanie na urządzenia przenośne wcześniej i ostatnimi czasy dokonali jego aktualizacji do najnowszej wersji.

Aby zgarnąć voucher 40 PLN na grę w zakładach sportowych należy pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej STS. Dostępne są wersje na Android lub iOS,

Następnie po zalogowaniu się na swoje internetowe konto bukmacherskie należy potwierdzić chęci aktywowania bonusu. Najpóźniej do godziny 23:59 dnia 24 marca (niedziela).

Należna premia powinna pojawić się w zakładce „Bonusy i akcje” najpóźniej 26 marca, a więc w najbliższy wtorek. Przed wypłatą na konto bankowe będzie ona podlegać obrotowi w zakładach sportowych.

Do obrotu zaliczane będą tylko i wyłącznie stawki z wygranych zakładów z kursem całkowitym minimum 1.91.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Freebet w STS; KOD: BETONLINE

Aplikacja mobilna STS

Liczba użytkowników urządzeń przenośnych rośne z miesiąca na miesiąc. Coraz więcej osób korzysta z nich również do obstawiania wydarzeń sportowych. Dostrzegają to legalni bukmacherzy, którzy wypuszczają swoje aplikacje mobilne, ułatwiające życie graczom.

Bukmacher STS przygotował nową wersję swojej aplikacji, którą można pobrać za darmo na oficjalnej stronie internetowej opisywanej firmy bukmacherskiej. Zupełnie za darmo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button