Bonusy +14% na mecze reprezentacji Polski w LvBET!

Biało-Czerwoni swoje pierwsze mecze eliminacji UEFA EURO 2020 rozegrają w czwartek 21 marca i w niedzielę 24 marca. W tych dniach obowiązywać będzie też promocja u legalnego bukmacher LvBET!

Bonus +14% na mecze reprezentacji Polski w LvBET!
Bonus +14% na mecze reprezentacji Polski w LvBET!

Promocja na mecze Polaków

Wspomniane na wstępie bonusy +14% obowiązywać będą tylko i wyłącznie w dni meczowe polskiej drużyny narodowej, a więc w czwartek (21 marca) i niedzielę (24 marca) o ściśle określonej porze. W obu przypadkach mowa o oknie czasowym pomiędzy godziną 18:45 a 20:45.

Opisywana promocja obejmuje swoim zasięgiem nie tylko zakłady na marcowe spotkania reprezentacji Polski z Austrią i Łotwą, ale też na inne pojedynki eliminacji UEFA EURO 2020 dostępne w momencie trwania akcji.

W grę wchodzą zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i zakłady na żywo. Nie na też znaczenia rodzaj kuponu. Dopuszczalne są zarówno zakłady pojedyncze, jak i kupony kombi.

WAŻNE! Promocja skierowana jest wyłącznie do graczy legalnego bukmachera LvBET, którzy zdecydują się postawić kupon w aplikacji mobilnej marki.

Aplikacja mobilna LvBET

Posiadasz już swoje konto online w LvBET, ale nie masz jeszcze aplikacji mobilnej? Żaden problem. Oprogramowanie na urządzenia przenośne pobierzesz z oficjalnej strony internetowej.

Dostępne są aplikacje mobilne na Androida oraz IOS. Ich pobranie nic nie kosztuje, a jak widać na przykładzie powyżej opisanej promocji, może się wiązać z dodatkowymi korzyściami.

Rejestracja konta

Absolutnie niezbędne do wzięcia udziału w akcji jest oczywiście posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w LvBET, które można założyć w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Podczas wypełniania formularza na oficjalnej stronie marki można skorzystać z kodu promocyjnego. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło o treści: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button