Freebet do 30 PLN na każdy mecz 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski!

Od wtorku do czwartku rozegrane zostaną trzy ostatnie mecze 1/4 finału rozgrywek Pucharu Polski, których sponsorem tytularnym kilka tygodni temu został legalny bukmacher Totolotek. To właśnie ta marka przygotował z okazji ćwierćfinałów specjalną promocję dla swoich graczy.

Freebet do 30 PLN na 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski!
Freebet do 30 PLN na 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski!

Freebety na Puchar Polski od Totolotka

Wspomniana na wstępie akcja specjalna bukmachera Totolotek obowiązywać będzie w dniach 12 – 14 marca (od wtorku do czwartku), a każdy jej uczestnik będzie mógł zgarnąć codziennie freebet o wartości nawet 30 PLN. Jak to zrobić?

Jak czytamy w regulaminie promocji, warunkiem uzyskania darmowego zakładu w wysokości 50% od wniesionej stawki do maksimum 30 PLN jest spełnienie kilku warunków. Oto one:

  • należy postawić kupon składający się z minimum 4 spotkań we wtorek (12.03) i/lub w środę (13.03) i/lub w czwartek (14.03.);
  • na kuponie musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie dotyczące 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie musi być wyższy niż 1,05;
  • promocja nie dotyczy zakładów systemowych.

Każdy uczestnik akcji może zgarnąć maksymalnie jedną premię dziennie, co oznacza, że w czasie trwania promocji jeden gracz może zgarnąć maksimum 90 PLN na grę w zakładach sportowych.

Na wykorzystanie bonusowych środków, które są przyznawane automatycznie po spełnieniu warunków, każdy gracz ma 30 dni. Na kuponie postawionym za freebet przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1,50.

Pełen regulamin opisywanej akcji można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera. Nie masz jeszcze swojego konta w Totolotku? Możesz zarejestrować je w każdej chwili. Formularz wypełnisz online.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button