STS metody płatności [VIDEO PORADNIK]

Jakie metody płatności dostępne są dla graczy zarejestrowanych w STS przez internet? Możesz dowiedzieć się wszystkiego już teraz za pomocą poradnika wideo!

STS metody płatności [VIDEO PORADNIK]
STS metody płatności [VIDEO PORADNIK]

STS jak wpłacić pieniądze?

Szukając dla siebie bukmachera, często patrzymy czy posiada on szybkie wypłaty. Zanim jednak przyjdzie czas na wygrane, musimy do bukmachera coś zdeponować (chyba że otrzymamy bonus bez depozytu STS). Właśnie dlatego tak ważne jest przeanalizowanie metod płatności!

Jeżeli posiada się konto internetowe w STS, można dokonywać wpłat do bukmachera przy pomocy takich narzędzi, jak:

STS metody płatności tabela
STS metody płatności tabela

Pod względem możliwości depozytowych, STS należy do ścisłej czołówki w naszym kraju. Jako jedyny oferuje jednoczesne wpłaty za pomocą Skrilla, jak i Netellera, a – co widać w tabeli powyżej – to kropla w morzu!

Jakby tego było mało, STS współpracuje nie tylko z najpopularniejszymi bankami w Polsce, ale także tymi mniejszymi. Dzięki temu z wygodnych płatności mogą korzystać klienci branżowych gigantów oraz pozostali!

STS szybki przelew

DO STS wpłacisz pieniądze, jeśli posiadasz konto bankowe w jednej z podanych niżej instytucji:

sts banki online
sts banki online

Jeżeli chcesz założyć konto w STS, zrobisz to w ciągu chwili. Nie jest wymagana żadna weryfikacja danych, a z kodem promocyjnym „BETONLINE” możesz otrzymać nawet 27 PLN bez depozytu i 1000 PLN za wpłatę numer jeden!

A oto poradnik wideo, jak wpłacić pieniądze do bukmachera STS online. ZOBACZ FILMIK:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button