Bilety na hit Serie A dla najlepszych typerów w forBET!

W czwartek (28 marca 2019 roku) ruszył specjalny konkurs legalnego bukmachera forBET, w ramach którego najlepsi typerzy piłki nożnej mogą zgarnąć pakiet wyjazdowy na mecz AS Romy z Juventusem Turyn!

Bilety na hit Serie A dla najlepszych typerów w forBET!

Konkurs dla fanów futbolu

Organizatorem akcji, która potrwa do 17 kwietnia włącznie, jest forBET we współpracy z portalem „Jedź Na Mecz”, a może wziąć w nim udział każda osoba, która posiada internetowe konto bukmacherskie we wskazanej powyżej firmie oferującej zakłady wzajemne.

Konkurs „FOOTBALL FAN”, jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest do typerów piłki nożnej. W jego ramach wyłonionych zostanie stu najlepszych uczestników. Trzech najlepszych czeka wyjazd do stolicy Włoch na mecz AS Roma – Juventus Turyn!

Pozostali gracze, którzy znajdą się w pierwszej setce klasyfikacji generalnej, otrzymają bonusy w wysokości od 20 do nawet 300 PLN! Podlegać będą one czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,00 w terminie 30 dni.

Jak będzie tworzona klasyfikacja konkursu? Decydować będą liczba zdobytych punktów, które naliczane będą według wzoru, który znajduje się w regulaminie na oficjalnej stronie bukmachera.

Darmowy zakład w forBET, Kod: BETONLINE

Rejestracja konta

Zainteresował Cię opisywany konkurs, ale nie masz jeszcze swojego konta online w forBET? Nic straconego! Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy odwiedzić portal internetowy bukmachera.

Znajdziesz tam formularz, w którym należy podać dane osobowe w celu weryfikacji tożsamości. Możesz też skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu zgarniesz więcej.

Oferta powitalna

Na nowych graczy czeka bowiem dedykowany pakiet powitalny, w ramach którego można zgarnąć bonusy, które na starcie zwiększą budżet na grę w zakładach sportowych.

W jego skład wchodzą bonusy aż od trzech pierwszych wpłat o łącznej równowartości 1 200 PLN. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button