Czwartek z bonusem od forBET! (4 kwietnia)

Tylko dziś, w czwartek 4 kwietnia, na graczy legalnego bukmachera forBET czeka specjalny bonus. Z tego tekstu dowiesz się kto i jak może go zdobyć!

Tłusty Czwartek w forBET! (4 kwietnia)

Tydzień promocji

Od pierwszego do siódmego dnia kwietnia legalny bukmacher forBET oferuje swoim graczom codziennie jakąś promocję. W czwartek jest to bonus o równowartości 25 PLN!

Darmowy zakład można zgarnąć już za samo postawienie kuponu spełniającego warunki. Tym podstawowym jest zawarcie zakładu za minimum 100 PLN. Pozostałe?

  • Minimum 3 zdarzenia na kuponie;
  • ogólny kurs całego zakładu nie może być niższy niż 2.50;
  • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.30;
  • kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu są wyłączone z promocji

WAŻNE! Każdy uczestnik akcji może liczyć na tylko jeden freebet bez względu na to ile postawi kuponów spełniających warunki opisywanej oferty specjalnej.

Bonus o równowartości 25 PLN przed wypłaceniem na konto bankowe podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2,00. Gracz ma na to 7 dni od chwili aktywacji.

50 PLN od forBET; Kod: BETONLINE

Rejestracja konta online

Udział w akcji „Tłusty Czwartek” mogą wziąć jedynie te osoby, które wcześniej założyły swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET. Nie masz jeszcze swojego konta? Możesz otworzyć je w każdej chwili.

W tym celu należy odwiedzić oficjalny portal bukmachera i wypełnić stosowny formularz. Na tym etapie można skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”.

Oferta na start

Dzięki niemu, po spełnieniu warunków akcji, nowi gracze bukmachera Forbet mogą zyskać o 50 PLN więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej, czyli w sumie aż 1 250 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

Składają się na to bonusy od trzech pierwszych wpłat do kwoty maksymalnej 400 PLN każdy. Przy czym od pierwszego depozytu to 100%, a od dwóch klejnych 75% i 50%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button