Dwie promocje na ekstraklasę w Fortunie!

Już w sobotę 13 kwietnia rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy. To właśnie z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy aż dwie oferty specjalne.

Dwie promocje na ekstraklasę w Fortunie!

Happy Hours na multiligę

W najbliższej, sobotniej kolejce polskiej ekstraklasy, wszystkie spotkania rozpoczną się o tej samej porze (godzina 18:00). Z kolei półtorej godziny wcześniej wystartuje promocja bukmachera Fortuna, dzięki której można będzie zgarnąć wygrane większe o 14%.

Tym samym to opisywana marka pokryje za graczy koszt podatku ryczałtowego, jaki obowiązuje w naszym kraju przy zawieraniu zakładów wzajemnych. Zastanawiasz się jakie należy spełnić warunki, żeby móc skorzystać z bonusu +14%? Oto one:

  • należy dodać do kuponu bonus kursowy Happy Hours (1.14);
  • dotyczy zakładów AKO oraz MAXIKOMBI z minimum trzema zdarzeniami;
  • minimalna stawka kuponu: 20 zł.

Promocja będzie dostępna tylko i wyłącznie w dniu 13 kwietnia 2019 od godz. 16:30 do 18:00 we wszystkich punktach stacjonarnych, na stronie internetowej (www.efortuna.pl) oraz w aplikacji mobilnej.

WAŻNE! Promocja obejmuje swoim zasięgiem wszystkie zdarzenia z piłkarskiej oferty przedmeczowej dostępne w danym momencie, a nie jedynie spotkania LOTTO Ekstraklasy.

Fortuna darmowy zakład

Bonus w zakładach live

Opisana powyżej oferta specjalna to nie wszystko na co klienci marki Fortuna mogą liczyć w najbliższą sobotę. Legalny bukmacher Fortuna przygotował również coś dla miłośników zakładów na żywo.

Mowa o bonusie 20 PLN dla wszystkich graczy, którzy od godziny 16:00 do końca dnia (13 kwietnia, godzina 23:59) postawią co najmniej dwa zakłady live za minimum 20 PLN.

Premia zostanie przyznana automatycznie, bez konieczności zapisywania się do akcji, bez względu na to czy postawione kupony live będą wygrane, czy też przegrane.

Oferta dla nowych graczy

Poza dwoma opisanymi promocjami na nowych graczy czeka również oferta powitalna, w ramach której dzięki trzem różnym propozycjom można zgarnąć nawet dodatkowe 1 120 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Pierwszy bonus – freebet 20 PLN – można odebrać już za samą rejestrację konta na oficjalnym portalu marki. Podczas rejestracji można użyć też kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button