Większe wygrane na europejskie puchary w Totolotku!

Jeszcze dzisiaj i jutro (17-18 kwietnia) klienci marki Totolotek mogą liczyć na wygrane większe o 14%. Promocja ta związana jest z ćwierćfinałami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

Większe wygrane na europejskie puchary w Totolotku!

Gram Grubo na LM i LE

Tytułowa promocja to oczywiście kolejna odsłona akcji „Gram Grubo”, w ramach której klienci opisywanej firmy bukmacherskiej mogą liczyć na wygrane, które nie są de facto obciążone podatkiem od zakładów wzajemnych, bo ten w praktyce bierze na siebie organizator promocji.

Aby tak się stało muszą zostać spełnione wcześniej określone warunki. Nie jest ich zbyt wiele, tym łatwiej będzie je wymienić:

  • stawka zakładu to minimum 20 PLN;
  • kurs minimalny kuponu to minimum 2,00;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia to 1,06;
  • przynajmniej jeden zakład z oferty na Ligę Mistrzów (we wtorki i środy z LM) lub na Ligę Europy (w czwartki z LE)!

Pełen regulamin znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera Totolotek, ale najważniejsze punkty zostały wymienione.

Jak założyć konto?

Jak łatwo się domyślić, oferta specjalna na europejskie puchary skierowana jest wyłącznie do klientów legalnego bukmachera, którymi mogą być jedynie osoby pełnoletnie.

Nie masz jeszcze swojego konta online? Wystarczy, że odwiedzisz portal opisywanej marki i wypełnisz formularz rejestracji, w którym należy podać dane osobowe.

Oferta powitalna

Na nowych graczy czekają nie tylko promocje dla stałych klientów, jak ta na LM i LE, ale też specjalny pakiet dedykowany jedynie klientom, którzy dopiero zdecydowali się otworzyć internetowe konto bukmacherskie.

W Totolotku pierwszą premię, freebet 20 PLN, można zgarnąć już za samo aktywowanie konta. Po pierwszej wpłacie przysługuje z kolei bonus w wysokości 100% aż do 1 000 PLN!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button