Z Internetu korzystasz głównie na smartfonie i zastanawiasz się, czy legalny bukmacher TOTALbet dostosował się do Twoich potrzeb? Na wszystkie wątpliwości staramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule. 

TOTALbet ma już apkę na telefon
TOTALbet ma już apkę na telefon

Aplikacja mobilna bukmachera Totalbet

Przez długie lata bukmacherzy przygotowywali dla swoich graczy dwie wersje strony internetowej, tradycyjną na przeglądarki i mobilną na urządzenia przenośnie, ale w dzisiejszych czasach to stanowczo za mało, żeby utrzymać przy sobie coraz bardziej wymagających klientów.

Korzystanie z okazyjnych promocji, łapanie najlepszych kursów i obstawianie meczów chociażby w drodze z uczelni lub pracy – to wszystko wymaga stałego i łatwego dostępu oferty online.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najwygodniejszą opcją jest oczywiście specjalna aplikacja mobilna, która staje się jednym z podstawowych kryteriów wybierania bukmachera przez graczy. Jak na tym tle wypada opisywana marka?

TOTALbet przygotował już dla swoich klientów aplikację na Androida, najpopularniejszy system operacyjny urządzeń przenośnych tj. smartfony czy tablety.

Wersja na iOS wciąż nie jest jeszcze dostępna, ale ma to się zmienić w najbliższej przyszłości. Przynajmniej takie dochodzą nas słuchy.

Jaki jest koszt aplikacji mobilnej TOTALbet? Otóż nie musisz płacić nawet złotówki! Oprogramowanie pobierzesz zupełnie za darmo ze strony internetowej legalnego bukmachera (link na końcu artykułu).

Zastanawiasz się czy w apce znajdziesz wszystko to, co znajduje się w ofercie na stronie internetowej? Bez obaw, dostępne są dosłownie wszystkie zakłady, szybkie metody depozytu, a nawet specjalne bonusy!

Oferta promocyjna bukmachera dostępna na www.totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.