TOTALbet aplikacja na telefon. Mobilne obstawianie meczów

Z Internetu korzystasz głównie na smartfonie i zastanawiasz się, czy legalny bukmacher TOTALbet dostosował się do Twoich potrzeb? Na wszystkie wątpliwości staramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule. 

TOTALbet ma już apkę na telefon
TOTALbet ma już apkę na telefon – Aplikacja mobilna Android i iOS

Aplikacja mobilna bukmachera Totalbet

Przez długie lata bukmacherzy przygotowywali dla swoich graczy dwie wersje strony internetowej, tradycyjną na przeglądarki i mobilną na urządzenia przenośnie, ale w dzisiejszych czasach to stanowczo za mało, żeby utrzymać przy sobie coraz bardziej wymagających klientów.

Korzystanie z okazyjnych promocji, łapanie najlepszych kursów i obstawianie meczów chociażby w drodze z uczelni lub pracy – to wszystko wymaga stałego i łatwego dostępu oferty online.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Najwygodniejszą opcją jest oczywiście specjalna aplikacja mobilna, która staje się jednym z podstawowych kryteriów wybierania bukmachera przez graczy. Jak na tym tle wypada marka Totalbet?

Totalbet aplikacja Android. Pobieranie APK

TOTALbet przygotował już dla swoich klientów aplikację na Androida, najpopularniejszy system operacyjny urządzeń przenośnych tj. smartfony czy tablety. Aplikacja Totalbet działa bez zarzutu, jak inni legalni bukmacherzy także z apką Totalbetu wszystko jest szybko i poprawnie.

Jaki jest koszt aplikacji mobilnej TOTALbet? Otóż nie musisz płacić nawet złotówki! Oprogramowanie pobierzesz zupełnie za darmo ze strony internetowej legalnego bukmachera Totalbet na stronie www.totalbet.pl

Niestety, Google Play nie pozwala na zamieszczanie materiałów bukmacherskich, dlatego nie ma aplikacji Totalbet w oficjalnym wirtualnym sklepie z programami na Androida. Gracze muszą pobrać apkę ręcznie. Instalka Totalbet apk dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera.

Totalbet apk pobieranie
Totalbet apk pobieranie

Bukmacher Totalbet. Aplikacja mobilna AppStore iOS

Urządzenia działające na systemie iOS coraz częściej pojawiają się w Polsce. Bukmacherzy mogą w AppStore zamieszczać swoje projekty i często tak robią. Niestety, nie dotyczy to marki Totalbet.

Totalbet na iOS na pewno miałby duże szanse na sporą rzeszę zadowolonych klientów. Bukmacher na ten moment nie oferuje jednak programu na ten system operacyjny i trudno zakładać, że zmieni się to w najbliższym czasie.

Jeżeli korzystacie na co dzień z iPhone’ów lub iPadów, nie pozostaje wam nic innego jak wejść na www.Totalbet.pl, które w przypadku mniejszych ekranów dostosowuje zawartość tak, by stawianie było jak najbardziej komfortowe.

Mobilny Totalbet. Oferta, bonusy i premia na start!

Zastanawiasz się czy w aplikacji znajdziesz wszystko to, co znajduje się w ofercie na stronie internetowej? Bez obaw, dostępne są dosłownie wszystkie zakłady, szybkie metody depozytu, a nawet specjalne bonusy dla graczy obstawiających przez aplikację mobilną bukmachera!

Totalbet aplikacja mobilna. Najważniejsze funkcje
Totalbet aplikacja mobilna. Najważniejsze funkcje

Mobilnie działający Totalbet oferuje klientom dokładnie to samo, co jego standardowa wersja internetowa. Jeżeli jakiś zakład jest dostępny, to na pewno bez problemu znajdziecie go też w wersji przeznaczonej na urządzenia przenośne.

Nie zapominajmy też o bonusie na start. Totalbet oferuje nowym klientom nawet 5000 złotych przy pierwszej wpłacie. Dodatkowo, każdy na dobry początek może w tym przypadku zdobyć do 40 złotych jako freebety. Pierwszy z darmowych zakładów odbiera się od razu po założeniu konta i jest to 20 PLN!

Darmowe zakłady w Totalbet odbiera się za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button