Z Internetu korzystasz głównie na smartfonie i zastanawiasz się, czy legalny bukmacher TOTALbet dostosował się do Twoich potrzeb? Na wszystkie wątpliwości staramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule. 

TOTALbet ma już apkę na telefon
TOTALbet ma już apkę na telefon – Aplikacja mobilna Android i iOS

Aplikacja mobilna bukmachera Totalbet

Przez długie lata bukmacherzy przygotowywali dla swoich graczy dwie wersje strony internetowej, tradycyjną na przeglądarki i mobilną na urządzenia przenośnie, ale w dzisiejszych czasach to stanowczo za mało, żeby utrzymać przy sobie coraz bardziej wymagających klientów.

Korzystanie z okazyjnych promocji, łapanie najlepszych kursów i obstawianie meczów chociażby w drodze z uczelni lub pracy – to wszystko wymaga stałego i łatwego dostępu oferty online.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najwygodniejszą opcją jest oczywiście specjalna aplikacja mobilna, która staje się jednym z podstawowych kryteriów wybierania bukmachera przez graczy. Jak na tym tle wypada opisywana marka?

Totalbet aplikacja Android i iOS

TOTALbet przygotował już dla swoich klientów aplikację na Androida, najpopularniejszy system operacyjny urządzeń przenośnych tj. smartfony czy tablety. Aplikacja Totalbet działa bez zarzutu, jak inni legalni bukmacherzy także z apką Totalbetu wszystko jest szybko i poprawnie.

Jaki jest koszt aplikacji mobilnej TOTALbet? Otóż nie musisz płacić nawet złotówki! Oprogramowanie pobierzesz zupełnie za darmo ze strony internetowej legalnego bukmachera Totalbet na stronie www.totalbet.pl

Zastanawiasz się czy w aplikacji znajdziesz wszystko to, co znajduje się w ofercie na stronie internetowej? Bez obaw, dostępne są dosłownie wszystkie zakłady, szybkie metody depozytu, a nawet specjalne bonusy dla graczy obstawiających przez aplikację mobilną bukmachera!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.