Traf to legalny bukmacher w Polsce?

Traf Zakłady Wzajemne to marka należąca do Totalizatora Sportowego. Czy jest to legalny bukmacher w Polsce?

Traf to legalny bukmacher w Polsce?
Traf to legalny bukmacher w Polsce?

Firma bukmacherska Traf Zakłady Wzajemne związana jest od początku działalności z gonitwami koni. Punkty marki można spotkać, między innymi, na słynnym torze na warszawskim Służewcu.

Wielu graczy zadaje sobie na pewno pytanie, jak obstawiać wyścigi konne online. Do niedawna było to dość skomplikowane, ale wszystko zmieniło się wraz z końcem listopada 2018, kiedy to Traf otrzymał licencję Ministerstwa Finansów.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, kiedy legalny bukmacher Traf rozpocznie swoją właściwą działalność internetową. Liczymy na to, że nastąpi to jeszcze w tym roku, a na start będzie można zgarnąć jakiś specjalny bonus powitalny.

TOTALbet – obstawiaj skoki bez ryzyka!

Przedstawiciele 14. legalnego bukmachera internetowego w Polsce jeszcze nie podali szczegółowych planów na przyszłość. Nie wiadomo, czy we wspomnianym serwisie będzie można znaleźć coś nie tylko dla fanów konnych rywalizacji.

Oczywiście, będziemy informować was o wszystkim, co jest związane z marką Traf Zakłady Wzajemne. Podamy wam także informację, kiedy jej strona zostanie już dostosowany do przyznanej koncesji Ministerstwa Finansów.

Nie chcesz czekać? Pamiętaj, że Wirtualne Sporty na stronie bukmachera Fortuna pozwalają na obstawianie wyścigów konnych. Wystarczy założyć darmowe konto na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button