Etoto z freebetem na 3 grudnia!

Niewielu z nas lubi poniedziałki, ale niespodzianka od bukmachera Etoto może nam umilić ten dzień. W ramach „Misji Grudzień” legalny bukmacher oferuje dziś dla swoich graczy specjalny freebet!

Etoto z freebetem na 3 grudnia!
Etoto z freebetem na 3 grudnia!

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów opisywanej firmy bukmacherskiej i można skorzystać z niej tylko i wyłącznie w poniedziałek 3 grudnia! Jest to bowiem jedna z ofert specjalnych, które Etoto przygotowało w ramach swojej akcji świątecznej.

Mowa o swoistym kalendarzu adwentowym, który zakłada, że każdego dnia aż do 26 grudnia klienci marki będą mogli liczyć na nową atrakcję. Jak widać chociażby na dzisiejszym przykładzie, choć kalendarz jest wirtualny to korzyści dla graczy mogą być jak najbardziej realne!

Freebet o wartości 20 PLN można uzyskać stawiając dzisiaj dowolny kupon za minimum 20 PLN. Kurs minimalny każdego ze zdarzeń, jakie się na nim znajdą musi wynosić zaledwie 1,02.

W razie, gdy nasz zakład okaże się trafiony pozostanie nam radość z wygranej. W razie porażki otrzymamy darmowy zakład o wartości 20 PLN! Typowa sytuacji win-win.

WAŻNE! Nagrodę w ramach akcji premiowej można odebrać po rozliczeniu kuponu, jeśli zatwierdzi się udział w promocji kliknięciem „Zatwierdź” w okienku pop-up, które pojawi się na naszym ekranie.

Jeśli nie masz jeszcze swojego konta u opisywanego bukmachera, to pamiętaj, że jego założenie jest zupełnie darmowe, a rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut.

TU MOŻESZ ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I OTWORZYĆ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button