Środa z Premier League – ekstra bonusy w forBET!

W środę 5 grudnia nie odbędzie się żaden mecz Ligi Mistrzów UEFA, co nie oznacza, że fani futbolu będą pozbawieni możliwości oglądania piłki na najwyższym poziomie. Przed nami hit Premier League, na który ofertę specjalną przygotował bukmacher forBET.

Środa z Premier League - ekstra bonusy w forBET!
Środa z Premier League – ekstra bonusy w forBET!

Mowa oczywiście o pojedynku Manchesteru United z Arsenalem Londyn, który rozpocznie się w środę 5 grudnia o godzinie 21:00. Areną zmagań legendarne Old Trafford.

Z tej właśnie okazji niespodzianki dla swoich graczy przygotowała firma bukmacherska forBET, która przygotowała szereg bonusów specjalnych na starcie „Czerwonych Diabłów” z „Kanonierami”.

Jest ich naprawdę wiele. Na co dokładnie możne liczyć? forBET dorzuci 50 PLN za wyrzucenie Jose Mourinho na trybuny i aż 100 PLN, jeśli w hicie Premier League nie zobaczymy goli.

To jednak nie wszystko! Kibice, którzy obstawią swój zakład za równe 96 PLN mogą liczyć na bonusowe 50 PLN, jeśli drużyna gospodarza zdobędzie bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY forBET: BETONLINE <<<

Legalny bukmacher forBET ma też coś dla wspierających ekipę z Emirates Stadium. Osoby, które postawią kupon za równe 82 PLN mogą liczyć na dodatkowe 25 PLN za gola Pierra-Emericka Aubameyanga, który ostatnio ma zwyżkę formy.

UWAGA! Do promocji zakwalifikują się tylko zakłady obstawione za wspomniane powyżej stawki i składające się z co najmniej trzech zdarzeń, w tym jednego na mecz „Czerwonych Diabłów” z „Kanonierami”.

Ważną informacją jest również to, że każdy z typów na takim kuponie musi mieć kurs minimalny 1,30. Łączny kurs zakładu nie może być jednak mniejszy niż 3,00.

Dzisiejsza akcja specjalna to jedna z odsłon kalendarza adwentowego forBET, w którym codziennie pojawiają się nowe atrakcje dla graczy.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button