Finał UEFA Champions League bez ryzyka w forBET!

Sobota 1 czerwca to nie tylko Międzynarodowy Dzień Dziecka, ale też dzień wielkiego finału Ligi Mistrzów UEFA, w którym zmierzą się Liverpool FC z Tottenhamem Londyn. Do godziny 20:59 każdy klient forBET może skorzystać ze specjalnie odpalonej z tej okazji promocji. Zainteresowany szczegółami?

Finał UEFA Champions League bez ryzyka w forBET!

Zwrot stawki w forBET

Tytułowa promocja skierowana jest do wszystkich klientów legalnego operatora forBET, którzy zarejestrowali się w serwisie online bukmachera. W jej ramach można otrzymać zwrot stawki za przegrany zakład na finał UEFA Champions League, Liverpool FC – Tottenham.

Każdy uczestnik może skorzystać tylko z jednego cashbacku 100%, który jest po prostu równowartością postawionej stawki. Mowa o kwocie 149 lub 299 PLN, bo tylko kupony obstawione za dokładnie takie sumy objęte są opisywana ofertą specjalną.

Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić? Promo na Ligę Mistrzów dotyczy wyłącznie zakładu pojedynczego na zwycięzce finałowego pojedynku w regulaminowym czasie gry, czyli tzw. singla. W grę wchodzą wyłącznie typy na 1, X lub 2.

Zwrot stawki nastąpi wyłącznie, jeśli taki zakład zostanie przegrany. Cashback zostanie przyznany w formie bonusu, który należy obrócić czterokrotnie po łącznym kursie minimalnym 2,00. Dopiero po tym wypłata będzie możliwa.

Darmowy zakład w forBET
Darmowy zakład w forBET

Rejestracja konta online

Osoby, które zainteresowała opisywana promocja i jednocześnie nie mające jeszcze internetowego konta bukmacherskiego nie muszą się specjalnie martwić. Można je zarejestrować dosłownie w każdej chwili nie ruszając się z domu. Całość zajmuje dosłownie parę minut i nic nie kosztuje.

Wystarczy odwiedzić oficjalny serwis online legalnego bukmachera forBET i wypełnić znajdujący się tam formularz rejestracji. Podczas tego procesu można skorzystać też z kodu promocyjnego.

Mowa o haśle „BETONLINE”, dzięki któremu w ramach pakietu powitalnego wskazanej marki można zgarnąć o 50 PLN więcej na grę w zakładach bukmacherskich!

Bonus na start

W chwili obecnej oferta powitalna firmy forBET składa się z bonusów aż od trzech pierwszych depozytów. Łącznie można zgarnąć 1 200 PLN w bonusach, a po zastosowaniu ekskluzywnego kodu nawet 1 250 PLN.

Za pierwszą wpłatę gracz może otrzymać 100% premii do 400 PLN. Za drugą 75%, a za trzecią 50% do tej samej kwoty maksymalnej. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button