Nawet 200 PLN bonusu od LvBET. Tylko do 10 czerwca!

Z okazji eliminacyjnych meczów do turnieju finałowego UEFA EURO 2020 legalny bukmacher LvBET przygotował dla swoich graczy specjalną promocję, reload bonus do 200 PLN. Chcesz poznać szczegóły?

Nawet 200 PLN bonusu od LvBET. Tylko do 10 czerwca!
Nawet 200 PLN bonusu od LvBET. Tylko do 10 czerwca!

Bonus dla stałych graczy

Jak łatwo się domyślić po wstępie opisywana oferta specjalna marki LvBET skierowana jest do graczy, którzy posiadają już swoje konto w serwisie online tego operatora i dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Teraz mogą zgarnąć premię za kolejną wpłaty, o ile ta zostanie dokonana w dniach 7 (od godziny 10:00) – 10 czerwca (godzina 23:59). Pod warunkiem, że depozyt będzie w wysokości co najmniej 25 PLN.

Reload bonus wyniesie 50% wpłaty, co oznacza, że maksymalną sumę można zgarnąć wpłacając dokładnie 400 PLN. Wówczas uczestnik akcji otrzyma równowartość 200 PLN na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowe środki muszą zostać wykorzystane na jeden kupon kombi, składający się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,25 i całkowitym przynajmniej 2,50.

Więcej szczegółów opisywanej promocji, w tym jej regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej marki LvBET.

Rejestracja konta

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego we wskazanej firmie? Nic straconego. Możesz otworzyć je w każdej chwili i również załapiesz się na bonus, nawet większy niż ten dla stałych graczy, który opisaliśmy powyżej.

Wystarczy, że odwiedzi portal LvBET i wypełnisz formularz rejestracji, co zajmuje dosłownie parę minut. Możesz też wykorzystać kod na freebet o treści „BETONLINE”.

Dzięki niemu zgarniesz darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN. Ponadto może również otrzymać w sumie nawet 1 500 PLN (100+500) z tytułu oferty powitalnej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button