W forBET zakład bez ryzyka na polską młodzieżówkę!

W sobotę 22 czerwca reprezentacja Polski do lat 21 rozegra arcyważne spotkanie z Hiszpanią w ramach fazy grupowej UEFA EURO U21. Stawką awans do półfinału. W razie braku zwycięstwa Biało-Czerwonych forBET zwróci swoim graczom stawką za przegrany zakład!

W forBET zakład bez ryzyka na polską młodzieżówkę!

Zakład bez ryzyka na EURO U21

Póki co podopieczni Czesława Michniewicza idą przez Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 2019 jak burza. Na rozkładzie mają już faworyzowanych Belgów (3:2) i Włochów (1:0). Jednak sport jest na tyle nieprzewidywalny, że zawsze może powinąć się noga. Co wtedy?

Klienci marki forBET mogą skorzystać ze specjalnej promocji „Stawiaj na naszych BEZ RYZYKA”, dzięki której w razie niepowodzenia Biało-Czerwonych będą mogli liczyć na zwrot stawki.

Opisywana promocja dotyczy wyłącznie przedmeczowych zakładów pojedynczych (tzw. singiel) na zwycięstwo Polski U21, które zostały postawione dokładnie za 49 lub 99 PLN. W przypadku remisu lub porażki gracz otrzyma cashback 100%.

Zostanie on wypłacony tylko za jeden kupon spełniający powyższe kryteria i w formie bonusu, co oznacza, że środki te będą mogły zostać wypłacone dopiero po czterokrotnym obróceniu ich w zakładach sportowych.

Darmowy zakład w forBET
Darmowy zakład w forBET

Oferta powitalna

Warunkiem wzięcia udziału w opisanej powyżej akcji jest posiadanie konta w serwisie online legalnego bukmachera forBET. Jeśli go nie posiadasz, to powinieneś wiedzieć, że rejestracja na oficjalnej stronie marki zajmuje kilka chwil i jest bezpłatna.

Mało tego, podczas rejestracji konta możesz użyć kodu na bonus o treści „BETONLINE”, który daje możliwość zgarnięcia dodatkowych 50 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Promo to łączy się również z nowym pakietem powitalnym.

W jego ramach można otrzymać aż trzy bonusy od pierwszych depozytów. Łącznie nawet 2 000 PLN. Przy czym za pierwszą wpłatę można zgarnąć 100% do 1 000 PLN, a za drugą i trzecią 75% i 50% do 500 PLN w obu przypadkach.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button