BetClic bonus powitalny. Premia 500 PLN dla graczy!

Nowi gracze mogą odebrać w BetClic nawet 500 PLN jako bonus powitalny. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z przygotowanym przez nas materiałem!

betclic kod promocyjny
Kod promocyjny bukmachera Betclic: KOD500

Betclic bonus na start 500 PLN

Legalny BetClic działa w naszym kraju od stosunkowo niewielkiego czasu, dlatego też jeszcze nie ma w sieci zbyt wiele informacji na jego temat oraz tego, co znajduje się w jego ofercie.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera BetClic, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili i tym samym zapracować sobie na bonus powitalny.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jaki jest bonus powitalny w BetClic?

BetClic rejestracja jest bardzo prosta i nie zajmuje wiele czasu. Nie musisz od razu weryfikować swoich danych – jest to niezbędne dopiero przed zleceniem pierwszej wypłaty. Wystarczy więc, że gracz założy konto w Betclic, wpłaci depozyt i od razu może obstawiać mecze.

Ile wynosi bonus powitalny w BetClic? Jego wartość zależy od tego, ile zdecydujesz się przelać pieniędzy na obstawianie. Dokładnie jest to 100% wartości przelewu do kwoty 500 PLN. W zasadzie jest to zakład bez ryzyka (cashback) czyli w przypadku przegrania pierwszego kuponu bukmacher Betclic zwraca graczowi równowartość zakładu do kwoty 500 PLN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus bez ryzyka: KOD500

Wszystkie środki bonusowe przyznawane są w sposób automatyczny. Można wykorzystać je na stawianie meczów i innych wydarzeń znajdujących się w ofercie BetClic Polska.

Przypominamy też, że cały czas można wykorzystać BetClic kod promocyjny. Wystarczy w tym celu wpisać specjalny i aktualny kod promocyjny „KOD500” w odpowiedniej rubryce podczas rejestracji konta w Betclic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button