TOTALbet – obstawiaj skoki bez ryzyka!

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował na weekend ofertę dedykowaną fanom skoków narciarskich, dzięki której inauguracyjne konkursy Pucharu Świata w Wiśle można będzie obstawiać bez ryzyka!

Początek zmagań na skoczniach narciarskich już dzisiaj. W piątek odbędzie się oficjalny trening i kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. W sobotę czekają nas emocje drużynowe. Co przygotował TOTALbet?

To właśnie z tej okazji opisywana firma bukmacherska oferuje swoim klientom specjalny zakład bez ryzyka o wartości 40 PLN. Jest on w zasięgu każdego zarejestrowana uczestnika bez wcześniejszych zapisów czy zgłaszania się po specjalny kod bonusowy. Wszystko dzieje się automatycznie. Trzeba jednak spełnić określone warunki.

Przede wszystkim do godziny 18:00 w niedzielę 18 listopada należy obstawić zakład SOLO lub AKO (o minimalnym kursie łącznym 2,00) dokładnie za stawkę równą 40 PLN. Ponadto wszystkie zdarzenia znajdujące się na takim kuponie muszą pochodzić z oferty na Puchar Świata w Wiśle.

>>>Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE<<<

 

W przypadku przegranej na konto bonusowe w TOTALbet otrzymamy zwrot całej stawki! Z tym zastrzeżeniem, że każdy z uczestników tej specjalnej akcji otrzyma cashback tylko za pierwsze z nietrafionych kuponów, który spełnia warunki promocji. Przyznany zwrot podlega trzykrotnemu obrotowi.

Warto pamiętać również o tym, że zakład bez ryzyka dotyczy oferty tylko na inauguracyjny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich, więc wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być rozliczone dodo godziny 23:59 w dniu 18 listopada. Tym samym do akcji nie kwalifikują się zakłady długoterminowe.

Nie posiadasz konta w TOTALbet, ale zainteresował Cię nasz artykuł i chce je założyć? Nic prostszego! O tym jak założyć konto i odebrać  bonus powitalny dostępny u legalnego bukmachera możesz dowiedzieć się z portalu www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button