Inauguracja Pucharu Świata z bonusem od LvBET

Najlepsi skoczkowie narciarscy, z Kamilem Stochem na czele, rozpoczynają zmagania w zimowym Pucharze Świata. Pierwsze zawody odbędą się już w ten weekend na obiekcie w Wiśle, a legalny bukmacher LvBET przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Klienci LvBET, którzy zdecydują się postawić na zwycięstwo Polaka podczas konkursu indywidualnego, który odbędzie się w niedzielę, a ich faworyt faktycznie okaże się najlepszy będą mogli liczyć na dodatkowy bonus +50% aż do kwoty 100 PLN!

Co ważne, do oferty dedykowanej z okazji inauguracji Pucharu Świata 2018/19 nie trzeba się zapisywać czy zgłaszać po spełnieniu warunków. Kupon zgodny z regulaminem promocji zostanie zakwalifikowany do niej automatycznie przez system opisywanego bukmachera.

Poza wymienionymi na wstępie, trzeba spełnić jeszcze kilka warunków wskazanych w regulaminie przez LvBET. Tym najważniejszym jest obstawienie pojedynczego zakładu na zwycięzcę konkursu indywidualnego do godziny 15:00 w niedzielę 18 listopada za stawkę minimalną w wysokości 25 PLN. 

Gdy typ okaże się trafny gracz poza zasłużoną wygraną otrzyma także dodatkowe środki w wysokości +50% od kwoty wygranej pomniejszonej o stawkę za jaką wniesiony został kupon. Górna granica bonusu wynosi 100 PLN.. 

Dodatkowe środki zostaną zaksięgowane w ciągu doby. Przed wypłatą trzeba je będzie trzykrotnie obrócić w zakładach sportowych LvBET po kursie minimalnym 1,75. Każdy uczestnik akcji promocyjnej może skorzystać tylko z jednego bonusu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button