Wygraj więcej z Polakami w LvBET!

Legalny bukmacher LvBET proponuje swoim graczom ofertę specjalną z okazji wtorkowego meczu polskich piłkarzy z Portugalczykami. Jak z niej skorzystać?

Podopieczni Jerzego Brzęczka we wtorek 20 listopada o godzinie 20:45 po raz ostatni w tym roku zaprezentują się kibicom na arenie międzynarodowej. Biało-Czerwoni w tym spotkaniu powalczą o pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego selekcjonera, a klienci firmy bukmacherskiej LvBET mogą zwiększyć swoje wygrane aż o 14%!

Co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w tej niecodziennej promocji? Naprawdę niewiele. Organizator nie wymaga od uczestników wcześniejszego zapisywania się do akcji specjalnej, ani też zgłaszania się po należny bonus. Wystarczy spełnić warunki zawarte w regulaminie.

Automatycznie zakwalifikowane do premii specjalnej będą kupony, które zostały zawarte przez gracza za środki własne w dniu meczu Portugalia – Polska w godzinach 18:45 – 22:45. Mogą to być zarówno zakłady pojedyncze, jak i kombi. Te z oferty przedmeczowej i te grane na live.

Muszą one zostać jednak postawione za pośrednictwem aplikacji mobilnej LvBET, a nie tradycyjnej strony internetowej czy też jej wersji na urządzenia przenośne.

Dobrą informacją dla graczy jest z pewnością fakt, że na kuponie kwalifikującym się do bonusu +14% mogą się znaleźć zdarzenia również na inne mecze niż pojedynek Biało-Czerwonych z Portugalczykami, ale wszystkie muszą pochodzić z wtorkowej oferty na rozgrywki Ligi Narodów UEFA.

Gdy taki kupon okaże się trafiony na koncie bukmacherskim w LvBET pojawi się wygrana powiększona o 14%, a to znaczy, że uczestnik będzie mógł się tak naprawdę cieszyć z pełnej wygranej, niepomniejszonej o podatek!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button