Czy posiadanie konta u kilku bukmacherów ma sens?

Dokładnie tak samo jak tytuł tego artykułu brzmi najczęściej zadawane pytanie, które kierują nowicjusze do bardziej doświadczonych typerów na początku swojej przygody z zakładami sportowymi. Odpowiedź na nie może być tylko twierdząca. O zaletach takiego rozwiązania piszemy w niniejszym tekście.

/1./ To w pełni legalne i zupełnie darmowe! Otwieranie kont w wielu firmach bukmacherski działających w naszym kraju na mocy licencji wydanej przez Ministra Finansów jest w pełni legalne. Gracz na mocy przepisów polskiego prawa u każdego bukmachera może posiadać jedno. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Z żadnymi kosztami nie wiąże się także samo użytkowanie takiego konta.

/2./ Możliwość korzystania z licznych bonusów i promocji! Na polskim rynku zakładów wzajemnych mamy do czynienia ze sporą konkurencją pośród firm bukmacherskich, które zabiegają o pozyskanie nowych klientów, a następnie o zatrzymanie ich u siebie. To poniekąd wymusza na nich liczne i atrakcyjne akcje marketingowe. Bonusy powitalne, oferty lojalnościowe, dedykowane promocje, freebety, cashbacki – na to wszystko mogą liczyć obstawiający. Im więcej kont, tym więcej szans na dodatkowe środki. Dziś, już samo skorzystanie ze wszystkich ofert powitalnych legalnych w Polsce bukmacherów może powiększyć budżet na grę nawet o 7 500PLN!

/3./ Dostęp do najlepszej oferty zakładów! Tylko posiadając konto u wielu bukmacherów uzyskujemy dostęp do pełnej oferty zakładów sportowych. Oczywiście jest pewna i to całkiem spora grupa popularnych zdarzeń i zakładów, które znajdziemy wszędzie, ale trzeba też pamiętać, że wyścig firm bukmacherskich o klienta ma również wpływ na ofertę. Każdy z bukmacherów chce się wyróżnić na tle konkurencji, wprowadzając u siebie specjalne rodzaje zakładów lub kursy na zdarzenie, których nie oferują rywale na rynku. Założenie kont w wielu „bukach” ma właśnie tę zaletę, że zawsze będziemy mogli zagrać, to co chcemy i nie będziemy w żaden sposób ograniczeni.

/4./ Obstawianie po najlepszych kursach! Na początku przygody z zakładami sportowymi niewiele osób zwraca uwagę na pozornie małe różnice kursów i jest to jeden z najczęściej powtarzanych błędów, bo godząc się na granie po niższych kursach, tak naprawdę godzimy się na minimalizację naszych potencjalnych zysków. Dobrze to widać na przykładach. Różnica pomiędzy wygranym zakładem za stawkę 100 PLN po kursie @1,55 i @1,50 wynosi „tylko” 4,4 PLN. „Tylko”, bo to tak naprawdę aż +13,75%. Jeden kupon zagrany po niższym kursie nas nie zaboli, ale już przy stu mamy różnicę 444 PLN, a w skali roku kwotę często liczoną w tysiącach a nie setkach złotych.

/5./ Uniknięcie problemów z limitami! Mogą z nimi spotkać się nawet początkujący gracze, którzy zdecydują się obstawiać niszowe rozgrywki, gdzie często stawka na taki zakład jest z góry ograniczona. Wówczas jedynym ratunkiem dla osoby, która chciałaby zagrać za większą kwotę jest posiadanie konta również w innej firmie bukmacherskiej. Ci bardziej doświadczeni i regularnie wygrywający prędzej czy później spotkają się z limitami indywidualnymi, które utrudnią im typowanie za większe stawki. Sytuacja analogiczna. Tylko kilka kont u różnych pozwoli nam te limity ominąć.

Podsumowując, największą zaletą posiadania kont u kilku bukmacherów jest większy komfort obstawiania, dostępność do pełnej oferty zakładów sportowych i najlepszych kursów oraz możliwość powiększenia budżetu na grę dzięki atrakcyjnym bonusom i promocjom. To wszystko znacznie zwiększa prawdopodobieństwo czerpania regularnych zysków z zakładów sportowych. Jakieś minusy? W zasadzie trudno je dostrzec.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button