Turniej Czterech Skoczni z premią od TOTALbet

Jesteś fanem skoków narciarskich i szukasz jakiejś ciekawej promocji u legalnych bukmacherów? Sprawdź, co przygotował TOTALbet.

Turniej Czterech Skoczni z premią od TOTALbet
Turniej Czterech Skoczni z premią od TOTALbet

Przełom roku to oczywiście Turniej Czterech Skoczni, najbardziej prestiżowa impreza w świecie skoków narciarskich. To właśnie z tej okazji TOTALbet przygotował akcję promocyjną dla swoich graczy.

„Dla swoich graczy”, a co za tym by móc z niej skorzystać trzeba być klientem tej marki. Jeśli jeszcze nie masz swojego konta, to musisz wiedzieć, że jego założenie jest darmowe i zajmuje zaledwie parę chwil.

Co możesz zyskać dzięki opisywanej ofercie specjalnej? Otóż legalny bukmacher oferuje premię w wysokości 50 PLN, którą można zgarnąć po zagraniu czterech nieidentycznych kuponów na TCS 2018.

UWAGA! Nie musisz się martwić, jeśli przegapiłeś dwa pierwsze konkursy cyklu. Bonus jest dalej w Twoim zasięgu! Regulamin dopuszcza bowiem postawienie czterech różnych zakładów nawet podczas jednego konkursu.

Kupony kwalifikujące do udziału w promocji muszą posiadać kurs minimalny 2,00 i zostać postawione za minimum 25 PLN każdy. Ponadto wszystkie powinny zostać rozliczone najpóźniej do godziny 2:00 dnia 7 stycznia 2019 roku.

Zainteresowany? Przypominamy, że dwa ostatnie konkursy Turnieju Czterech Skoczni odbędą się w piątek 4 stycznia i w niedzielę 6 stycznia. Nie przegap!

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że osoby, które dopiero teraz zdecydują się założyć konto w TOTALbet będą mogły skorzystać nie tylko z bonusu na TCS, ale też z oferty powitalnej, w skład której wchodzi m.in. freebet!

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button