Rejestracja u bukmachera online – jak to zrobić?

Ciekawi Cię ten właśnie aspekt? Jak to wszystko przebiega w praktyce? Czy rejestracja u bukmachera online trwa dość długo i jest tym samym czasochłonna? Z naszego wpisu dowiesz się również tego, czy podawane dane (w trakcie realizacji tego procederu) są w 100% bezpieczne. Zapraszamy do lektury.

rejestracja u bukmachera
Rejestracja u bukmachera online – jak to zrobić?

Na początek wybierz dobrego bukmachera online

Chcesz rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi? W pierwszej kolejności musisz zdecydować się na porządnego bukmachera. Z jednej strony wyboru nie brakuje. Można zatem zdecydować się na wiele podmiotów z tej branży. To dobra informacja. Z drugiej strony nie możesz jednak wybierać firm bukmacherskich pierwszych z brzegu. Wszystko powinno być zatem dokładnie przemyślane. O czym szczególnie trzeba pamiętać? Musisz zastanowić się nad legalnością konkretnego podmiotu. Gra w podmiotach, które nie respektują naszego prawa jest bardzo trudna i skomplikowana.

Dlaczego jednak tak się właśnie dzieje? Chodzi o to, że te buki internetowe są blokowane. Mniej lub bardziej skutecznie. W związku z tym czasami nie ma możliwości, by swobodnie sprawdzić ofertę na dany dzień itp. Czym jeszcze skutkuje gra w nielegalnych firmach bukmacherskich? Trzeba liczyć się z tym, że będą problemy w aspekcie nie tylko samego wpłacania, ale przede wszystkim wypłacania pieniędzy. Wszak jest dość mocno ograniczona liczba metod, dzięki którym można to robić. Coraz więcej podmiotów najzwyczajniej w świecie nie ma zamiaru kooperować z firmami, które nie działają do końca legalnie na terenie naszego kraju. Stąd te właśnie problemy.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zaś zdecydujesz się na jakiś legalny podmiot (takich zaś nie brakuje), to nie będziesz miał tych kłopotów. M.in. będziesz mógł bez żadnego problemu przeglądać dostępne wydarzenia na rozmaite sporty. To nie wszystko. Bez kłopotu będziesz też grać w trybie live itp. Dodatkowo swobodnie zrobisz wpłaty oraz wypłaty. Jeśli zaś chodzi o Twoje wygrane, to będą one w 100% legalne. Nie wspominamy o tym przypadkowo, ponieważ na skutek tego w żaden sposób nie narazisz się Urzędowi Skarbowemu…

Jak przebiega rejestracja u bukmachera w praktyce?

Znalazłeś już wymarzonego buka online? Jest on w 100% legalny? Dodatkowo nie od dzisiaj działa w branży i ma dobre opinie od innych typerów? W takiej sytuacji coraz więcej osób decyduje się na zarejestrowanie konta. Jak to wygląda od kuchni? Od razu chcemy każdego uczulić, by wszystko odbywało się bardzo spokojnie. Nie ma się gdzie spieszyć. Pamiętaj, że rejestracja w zakładach bukmacherskich nie jest czasochłonna. Szybko zatem uporasz się z wykonaniem tego zadania. Musisz jednak precyzyjnie czytać opis każdego pola, a następnie je wypełniać. Ma to spore znaczenie np. pod kątem ewentualnej wypłaty. W firmie STS rejestracja jest banalnie prosta i zajmuje zwykle kilka minut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj nie tylko o dokładności. Musisz podawać dane zgodne ze stanem faktycznym. M.in. nie możesz zawyżać swojego wieku. Wszak takie kłamstwa prędzej czy później wychodzą na jaw. Potem user ma natomiast z tego tytułu same problemy. Rejestracja jest generalnie prosta. Aby ją wykonać, nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności. Przede wszystkim chodzi o to, żeby czytać i spokojnie wykonywać kolejne polecenia. Jesteśmy przekonani, że stosując się do wskazówek szybko i profesjonalnie uporasz się z wykonaniem tego zadania. Żeby wygrywać pieniądze na zakładach bukmacherskich wcale nie trzeba wielu umiejętności, ale o tym wszystkim pisaliśmy w poprzednim artykule.

Czy podane dane są bezpieczne?

W czasie rejestracji musisz podać rozmaite dane. Bez tego nie ma bowiem możliwości, by posiadać konto w firmie bukmacherskiej. Sporo osób się tego obawia. Boją się, że dane trafią po prostu w nieodpowiednie ręce. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca. Profesjonalne firmy bukmacherskie jak Fortuna, Betfan czy STS bardzo fachowo podchodzą do tego zaganiania. Wszystko jest zatem odpowiednio zabezpieczone. Zostały zastosowane tak naprawdę najwyższe środki ostrożności. Co jeszcze jest ważne? Fachowcy stosują się do bieżących przepisów RODO. Nie ma zatem możliwości, by Twoje dane trafiły do kogoś nieodpowiedniego. Nie trzeba zatem obawiać się, że wyciekną informacje dotyczące Twojego adresu, imienia, nazwiska itp.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu!

Kiedy wymagane jest przesłanie skanów dokumentów?

Czasami bukmacher online może nas poprosić o wykonanie tego zadania, na przykład Fortuna weryfikacja przeprowadza po określonym czasie, zwykle po miesiącu. W jakich sytuacjach jest to niezbędne? Warto zauważyć, że skany dokumentów są wymagane, kiedy chcemy np. zlecić wypłatę. Obecnie jest to standardowa procedura. Bukmacherzy internetowi chcą się bowiem zabezpieczyć przed oszustami. Czy jest się w ogóle czego obawiać na tej płaszczyźnie? Jeśli w czasie rejestracji podałeś prawdziwe dane, to nie. Dlatego przypominamy, by nie kombinować.

Jak przebiega cała procedura? Musisz najpierw przesłać skan konkretnego dokumentu. Przeważnie chodzi o dowód osobisty. Niekiedy można posłużyć się skanami paszportu lub prawa jazdy. Postaraj się, by jakość skanów była na odpowiednim poziomie. Chodzi o to, żeby imię, nazwisko, wiek, adres itp. były dobrze widoczne. Potem osoby odpowiedzialne za ten dział w firmach bukmacherskich dokonują weryfikacji. Następnie otrzymujesz potwierdzenie, że wszystko przebiegło pomyślnie. Wtedy możesz już bez żadnych przeszkód dokonać wypłaty z konta.

5 / 5. Ocen: 7

Polscy bukmacherzy

Back to top button