Bukmacher STS opinie zawodowych typerów

Podejmując się wyboru bukmachera dla nas oczywistym jest, że chcemy wybrać takiego, który byłby jak najlepszy – zarówno pod względem swojej oferty, jak i warunków związanych z korzystaniem z niej. Naturalnym jest, że staramy się dowiedzieć więcej na temat opcji, które mamy, szukając przy tym opinii oraz wszelkich zalet, którymi odznacza się konkretny buk. W tym krótkim przeglądzie opinii zawodowych typerów skupimy się na bukmacherze STS, który w chwili obecnej pełni rolę lidera na polskiej scenie zakładów wzajemnych. Postaramy się tym samym odpowiedzieć na pytanie, czy tak właściwie warto się u niego rejestrować i to właśnie jego wybrać jako początek naszej przygody z bukmacherką.

sts opinie zawodowych typerów
Jakie opinie zawodowych typerów ma bukmacher STS?

Historia firmy STS na polskim rynku bukmacherskim

STS jest bukmacherem o przeszło dwudziestoletnim doświadczeniu w branży hazardowej. Swoją działalność rozpoczynał w 1997 roku, kiedy to stały dostęp do Internetu nie był jeszcze tak powszechny, jak dziś. Rzeczywiście, forma jego działalności odpowiadała wtedy panującym czasom, a to jego lokale stacjonarne stanowiły główne źródło jego zarobku. Do dziś posiada ich ponad 400,

Dopiero dalszy okres jego działalności doprowadził do powstania jego serwisu Internetowego. W międzyczasie STS założył fundację „Sport Twoją Szansą”, w ramach której zaczął wspierać młodych acz utalentowanych sportowców. STS stale się rozwija i podąża za trendami technologicznymi – w związku z tym ciągle modyfikuje swoją ofertę, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego typującego.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Za co zawodowi typerzy najbardziej cenią STS?

Polski bukmacher STS posiada pozycję lidera na polskiej scenie zakładów sportowych zupełnie nie bez powodu. Bukmacher zapracował na nią katorżniczą pracą, której efekty są w ten sposób nagradzane. Podążając za opiniami na jego temat w Internecie (kilka z nich publikujemy w dalszej części wpisu) można śmiało stwierdzić, że do jego głównych zalet należy:

 • Bardzo szeroka oferta, w ramach której można obstawiać większość istniejących dyscyplin sportowych. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości polskich bukmacherów, gdzie popularne jest jedynie typowanie piłki nożnej, STS nie zamyka się w obrębie kilku najpopularniejszych dyscyplin sportowych, dając możliwość typowania również tych nietypowych, a wręcz „egzotycznych”. To z kolei bardzo dobrze wpływa na jego odbiór ze strony ich wielbicieli.
 • Klarowne warunki współpracy – każdy bonus i funkcja w obrębie serwisu internetowego STS są opisane w sposób przyjemny i czytelny – taki, który nie pozostawiałby wątpliwości w sprawie warunków, na jakie zgadzamy się decydując się na zakłady bukmacherskie w obrębie jego serwisu.
 • Solidne pokrycie ofertą na żywo – oferta na spotkana LIVE jest taką, w której ciężko jest zwiększyć pokrycie – jako że nad każdym spotkaniem musi czuwać zmieniający kursy i opcje pracownik, jej pokrycie u różnych bukmacherów jest inne. STS dobrze sobie z nim radzi.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Przyjazny interfejs, który krok po kroku przeprowadza nas przez proces typowania, dając nam możliwość szybkiego i sprawnego znalezienia tego, co chcemy obstawiać.
 • Świetne bonusy i akcje promocyjne – oprócz tego, że są oferowane na przystępnych warunkach to jeszcze pozwalają nam w dobry sposób zoptymalizować budżet, jakim początkowo dysponujemy właśnie na zakłady wzajemne i typowanie gier karcianych w Betgames STS.
 • Wiele opcji płatności i szybka wypłata – STS bardzo dobrze radzi sobie z obsługą naszych środków pieniężnych. Na bazie umowy z większością polskich banków, jest on w stanie wypłacić zgromadzone przez nas środki w przeciągu zaledwie kilkunastu minut. Wpłacając z kolei możemy sięgnąć po całe mnóstwo opcji płatności – od tych bardziej klasycznych i standardowych, po takie wyłącznie dla osób zaznajomionych dobrze z płatnościami internetowymi.
 • Wysokie kursy na całe mnóstwo spotkań, wielokrotnie prawdziwie bezkonkurencyjne.
 • Darmowe transmisje wybranych spotkań sportowych, które są domeną STS, a których próżno szukać u większości innych operatorów.

Bukmacher STS – opinie zawodowych typerów

Przedstawione przez nas poniżej opinie pochodzą z wielu różnych miejsc i są przez nas weryfikowane pod względem treści oraz wiarygodności. Bukmacher STS opinie ma zwykle bardzo pozytywne co nas nie dziwi, jednak na pewno są elementy, które bukmacher mógłby poprawić.

 • „Przyznam szczerze – nigdy nie obstawiałem. Szukałem więc bukmachera, który szybko wdrożyłby mnie w cały ten proces, a przede wszystkim zapobiegł moim skłonnością do olbrzymich wydatków. STS spełnił wszystkie moje oczekiwania, a jego przyjazny interfejs pozwolił mi skutecznie obstawić mecz. Niestety, ale nie doczekałem się wygranej – wrażenia z obsługi mam jednak bardzo pozytywne” – Patryk posługujący się ksywką patrix_twix.
 • „Tak, jestem kobietą. Tak, interesują mnie zakłady bukmacherskie. Do STS mam olbrzymi sentyment, gdyż jeszcze kilkanaście lat temu ojciec zabierał mnie do jego lokali stacjonarnych. Dziś do typowania używam Internetu, a STS wciąż jest dla mnie wyborem numer jeden. Tu nie chodzi wyłącznie o ofertę – tu mowa o niesamowitej atmosferze, którą tworzy on wokół zakładów.” – Paulina z forum bukmacherskiego.
 • „Mówiąc wprost, nie spodziewałem się, że zakłady bukmacherskie będą czymś, w co wdrożę się tak szybko – STS mi to umożliwiło i chwała mu za to. Ja ze swojej strony mogę tylko polecić!” – bakuś231.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button